Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg befagyasztják a...

Tényleg befagyasztják a családi pótlékot 2 évre?

Figyelt kérdés
Meg mást is nyugdij,gázártámogatás?Ezekkel kapcsolatos információhoz szeretnék jutni!
2009. márc. 30. 16:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Bocsi az értetlenkedésért,de most akkor meg is szünik vgay csak emelés nem lesz?

Amúgy nekem is egy tartósan beteg gyermekem van a másikkal meg most megyük orvoshoz hogy Öt is azzá nyilvánitsák!Plusz gondolom akkor a 10 év gyesnek is lötek!:(Mivel nekem a nagy állandóan beteg a Pici meg betegen 29. hétre született esélyem sincs dolgozni!Páromnak a kemény 3500ft-os napi bérét levettékk 3000-re és a heti 5-6 nap helyett jó esetben 3at dolgozik!

Ja!És ha tényleg megvonják akkor 74el kevesebb bevétel lesz és élhetünk a Párom fiujából ami jó esetben épp hogy meghaladja a havi 35-40et ami talán a rezsit épp hogy fedezi!

Még annyit nem vagyok se sötét börü se felelötlen Anya aki a vak világba szült két gyereket.14éves korom óta dolgozok,évekig nem érdekelt hogy be vagyok e jelentve vagy nem utána meg hol be voltam hol nem akkor is max csak 4 órába az utolsó munkahelyemen meg egy GÖRÖG szépen átvágotthogy be vagyok jelentve aztán még se!

2009. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Remélem ha már "befagyasztják" a családi pótlékot, akkor a megélhetési szülőknek sem fogják adni. De szinte biztos vagyok benne, hogy a kisebbség, aki csak ezért vállal gyereket, az meg fogja kapni. Én meg örültem, hogy egy gyereket be tudtam vállalni, soha nem voltam munkanélküli segélyen, mindig dolgoztam, és kit fognak megszívatni ? Engem és a hozzám hasonlókat.
2009. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát igen el lehet gondolkodni,mit eszünk miből élünk...de akinek nagyon jól megy nem tudom hogy csinálja...lehet mi csináljuk rosszul hogy fizetünk mindenT!!
2009. márc. 30. 18:57
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

azt mondja, mindenkinek fájni fog. én önző leszek, de nekem ne fájjon. úgy érzem én a tőlem telhetőt megtettem, becsületeen fizettem az adót, tb-t, egy napot sem voltam munkanélküli, dolgozom fillérekért. fájjon annak, aki ezt nem tette meg! annak, aki hobbiból nem dolgozik, csak szüli a gyerekeket, annak fájjon, akit az állam tart el. én a saját két gyerekemet akarom nevelni és eltartani, nem 8 másik idegent.

gyerekkoromban arról álmodoztam, ha felnövök lesz majd egy kertes házam lépcsővel ls annyi pénzem lesz, hogy bármit megvehetek. ma már csak azt szeretném, hogy normálisan éljek a családommal, hogy a fizetésem ne csak a fűtésszámlával legyen egyenértékű, hogy az élelmiszeren kivül másra is jusson, hogy élhessünk ebben az országban, ahova születtünk. lassan eljön az idő, hogy mehetünk politikai menedékjogot kérni valahova.

2009. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

Anyák és családok! Ha mégis megvonják a családi pótlékot, fogjunk össze és vigyük ki a parlament elé gyerekeinket tűntetni. A gyerekektől vonják meg a pénzt, az ő jövőjüket vágják haza, akkor tüntessenek ők. Én komolyan kimegyek és tüntetni fogok, és az lenne jó, ha minden anya és család így gondolkodna. Akkor TALÁN elgondolkodnának rajtunk. Pedig én alapvetően egy békés ember vagyok.

Kíváncsi vagyok, hogy Bajnai Úr melyik alapítványnak ajánlotta fel az eddig kapott családi pótlékát. Én szeretném a gyerekemre fordítani ezután is a családit...

2009. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak azt hanem a szocpolt,stb is.De a saját pénzüket nem.
2009. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem néhányan nincsenek amúgy tisztában a "befagyasztás" szó értelmével. Nem elveszik, hanem marad a jelenlegi szinten. Jó, ez is gáz, mert 20 éve mit hallunk? REFORM! Mi történik? Kevesebb lesz a kisember bevétele. Közben olyan számokkal dobálkoznak, amiket ezek az emberek gyakorlatilag fel sem tudnak fogni.

Demokratikus megoldásról ne beszéljünk. Ahol a köztársasági elnöknek gyakorlatilag azt üzeni egy pártpolitikus, hogy kuss legyen, ott nem lehet szó demokrációról. Ha már ő sem mondhatja el a véleményét egy kialakult helyzetről, akkor mit várhatunk? Hogy majd velünk fognak foglalkozni? Ja persze...

2009. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia utolsó!:)

Köszönöm szépen a felvilágositásodat a befagyasztással kapcsolatban!Konkrétan én se értettem meg szerintem Anyum se mert Ö meg azt mondta beszüntetik!Most egy kicsit megnyugodtam!:(

18:52-es értetlenkedö!:)

2009. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szívesen, kedves "18:52-es értetlenkedő" :)
2009. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Valszeg nem leszek népszerű a válaszommal, de ha valakinek a gyerekneveléshez az a pár 100 ft fog hiányozni hónap végén akkor annak nem lett volna szabad gyereket vállalni.


Azzal egyet értek hogy két évig kelljen legalább bejelentve dolgozni a gyedhez, sőt én az össz tb befizetés alapján adnám, ugy gondolom nem igazságos azzal az anyával aki 5-6 évig bejelentve dolgozott adózott, mint aki az utolsó 6 hónapra bejelentette magát és 3 évig otthon van, eltte meg vagy nem is dolgozott (tehat semmit nem tett be a kalapba) vagy feketén dolgozott.


Meg kéne érteni az embereknek, hogy a kommunizmus véget ért, az állam nem azért van hogy segítsen meg megoldjon mindent, és ahhoz hogy valamit tudjon adni néha néha be is kéne fizetni.

2009. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!