Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg befagyasztják a...

Tényleg befagyasztják a családi pótlékot 2 évre?

Figyelt kérdés
Meg mást is nyugdij,gázártámogatás?Ezekkel kapcsolatos információhoz szeretnék jutni!
2009. márc. 30. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki,de nem is az az évi pár száz forint(már ez is szégyen!)a baj,hanem az,hogy megint a dolgozó emberekről húzzák a bőrt!(a gyedet ugye csak attól lehet elvenni,aki dolgozott,a naplopók eddig is gyest+segélykét kaptak,az meglesz ezután is.Gáz ill.távhő se a putrikban van...

A nyugdíj miatt kár aggódni!Esélyünk sincs 65 évig élni!Sajnos,ha ezeket lenyeljük,majd jön a fizetős eü,tandíj és az átlagpolgárnak esélye se lesz arra,hogy normálisan éljen,elveszik tőle mindent,amivel elöbbrejuthatna.Akik meg munkakerülők voltak eddig,azoknak mindegy ezentúl is minden marad,max a szocpolt nem tudják elcsalni pár korrupt vállalkozó segítségével!

2009. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát igen azzokal az emberekkel basznak ki már bocsánat akik tényleg dolgoznak 16 óráznak adóznak és napról napra élnek!Nem tudom majd hónap végén mit adok a gyerekem szájába...azért mert kifizettem mindent... na mindegy is nem ide aklartam leirni csak már sírhatnékom van meg az egész dologgal kivan a hócipőm!
2009. márc. 30. 16:35
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem sajnos nem párszáz forint,mert tartósan beteg gyerekem van,ráadásul a másik kicsivel Gyeden vagyok,és esélyem sincs dolgozni,mert nem veszik fel bölcsibe!
2009. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,az emelésre gondoltam,ami max pár száz forint lehetne,gondolom a beteg gyerekre se adnak sokkal többet!
2009. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez még csak elméletileg vetődött fel!Még nincs eldöntve!
2009. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már felvetődőtt, akkor nem véletlenül. Ezek meg merik tenni, mi meg mindent eltűrünk.

A Gyedet is ha csak a gyerek 1 éves koráig adja, akkor aki menne dolgozni, hova tegye az egyéves gyerekét?Meret bölcsi az nincs, vagy ha van, több éves várólistára lehet felkerülni. Meire felvennék, a gyerek már ovis.

És vajon így ösztönzik a magyart, hogy vállaljon több gyereket? Nem csoda, ha fogyatkozunk.

2009. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Ez "csak" felvetődött, ez annak a programnak a része, amit most Bajnai égisze alatt akarnak megvalósítani, és nem csak befagyasztani akarják, hanem az egygyerekesektől egyszerűen elvonják, megszüntetik.
2009. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Bocs , igy akartam: ez NEM "csak" felvetődött..
2009. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Na, az első válaszoló megírta a "frankót"! Nincs is mit mondanom, továbbította a gondolatom!
2009. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
81%

Én is azt mondom, ha már felmerült, meg is fogják valósítani, mert mi hülye magyarok, mindent eltűrünk. 32 hetes terhes vagyok, kb.2 hónap múlva szülök, és most én is felhúztam magam. És én is kétségbe vagyok esve, bőgni tudnék, hogy mi lesz így velünk? Most sem élünk nagy lábon, nem engedünk meg magunknak extra dolgokat. 20 éves korom óta dolgozom, soha nem kerültem a munkát. De sajna a körülmények rákényszerítettek a utóbbi 2 évben, hogy AM kiskönnyvvel dolgozzak, mert nem akartak a munkáltatók bejelenteni. Erre kiderül, hogy a bebélyegzett napok nem jelentenek semmit ha táppénzen vagyok, sem a gyednél? Nevetséges!

De a rohadt kisebbség, aki sorra szüli a gyereket, akit aztán eltarthatunk, megkapja ilyen-olyan címszóval a különböző támogatást, meg segélyt? Én meg még a félszocpolra sem vagyok jogosult, mert...? Kifogás mindíg van.

2009. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!