Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánból milyen miniszterelnök...

Orbánból milyen miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre
2009. márc. 28. 22:48
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:
54%
Egyik kutya, másik eb, szvsz
2009. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
65%

12:59 szívemből szóltál!!!

attól hogy ellenzék, az építő jellegű kritikákat,megoldási javaslatokat továbbadhatnák...ha olyan zseniális terveik vannak, akkor igenis feladatuk hogy ellensúlyozzák a kormánypárt döntéseit.nem kivonulgatni az ülésekről, hanem kiállni az igazukért,amit annyira hangoztatnak.mindig csak ez nem jó, az nem jó,badarság,így hülye a Gyurcsány,úgy egy nagy 0 az MSZP..

ott van a lehetőség hogy felvillantsák hogy ők mit tennének.akkor majd hitelesek lesznek.és akkor szavazok rájuk.addig meg ne dumáljanak,és ne játszák a Megváltót...főleg nem Or-bika.

2009. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
62%

Az első kommentedre reagálok, kicsit OFF:


Szerintem, hogy valakit kifütyülnek, leköpnek, (vagy tojással dobálnak meg) az, az elkövetőket minősíti, nem a sértettet!

2009. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
20%

12:59 vagyok - KÖSZÖNÖM a lepontozást, és ezt komolyan mondom. Tényleg KÖSZÖNÖM mindenkinek, aki így tett, mivel ezzel is bizonyították, hogy igazam van.


Ami persze sajnálatos, de tény.

2009. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
38%
gratulálok a sok baloldali agymosott reagálónak! hogy d..ölnétek meg az mszp,szdsz-el együtt. a válasz pedig IGEN.
2009. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
56%

13:30-as: Egyetértünk, látom. Viszont tartok tőle, hogy ez a politikai kultúra itt még sajnos jó ideig nem fog gyökeret verni. Pedig milyen jó is lenne.


De ahhoz mondjuk a tömegeknek is változniuk kéne - köztük például egyes itteni egyedeknek is, viszont ők meg ezt láthatólag nem nagyon akarják megérteni.

2009. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
61%
14:02-es: ...szép, ezzel ki is mutattad, hogy milyen az az oldal, amelyikel szimpatizálsz! Gratulálok!
2009. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
57%

1.: Ha a Fidesz összefogna az MSZP-vel, akkor meg az lenne a bajotok, hogy "a Fidesz is rész vesz az ország tönkretételében". (Még jó, hogy nem fog össze a Fidesz ezekkel az elkúró hazudozókkal.)


2.: Ha a Fidesz tesz valami javaslatot, akkor a baloldal azt egyből lesöpri az asztalról.

2009. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
18%
Orbánnal egy baj van: nem elég radikális! Az egész Fidesz eltunyult (beszari?). Ha kicsit több eszük lett volna a zavargások idején és a nép élére állnak már rég ők kormányoznának... De így, ő is hibás, h hagyta h gyurcsányék még a maradék pénzt is kifosszák.
2009. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Szerintem Orbán egyáltalán nem beszari!Így is ők lettek a felelősek anno amikor tüntettek!A FIDESZ előre hozott választást akar igaz?Az szerintem korrektebb lenne.
2009. márc. 29. 18:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!