Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánból milyen miniszterelnök...

Orbánból milyen miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre
2009. márc. 28. 22:48
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
59%
Számomra hiteltelen, nem tudom, ő írja-e a beszédeit vagy írják neki, de számomra uszító hatású, és ellenszenves, ahogy egyes csoportokat felhasznál a céljaira, úgy, hogy azon csoportok tagjai nem állnak 100%-osan mellette, mert nem birkák. Nem támogatom a másik nagy pártot se, szó sincs erről, de számomra mindkét jelenlegi nagypárt (és a másik 2 utánuk következő) hiteltelen. Narancséknak is voltak rossz döntéseik, amikkel tömegeket fordítottak maguk ellen, ráadásul olyan csoportokat, akik önerőből nem tudnak lépést tartani olyan egyszerűen, ha megrövidítik, mert nem cégek, nem vállalkozások...
2009. márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
65%
az a baj h.nincs jó választás---se Bokros,se Orbán se Bajnai, se senki nem tudná úgy kormányozni az országot h.az nekünk jó legyen...csak nekik.mindenki okos amkior nincs hatalmon hogy majd mi megváltjuk a világot...de azt várhatjuk...A FITYISZ is megszedi majd magát a mi kárunkra és ennyi.
2009. márc. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
60%

szerintem meg olyan lenne, hogy elkezdi nagy slunggal, és ugyan ezeket a szorításokat hozza majd be kb fél év után, úgy mintha ö szarta volna a spanyol viaszt, és azt mondja majd hogy sorry szarbol nem tudunk várat építeni....

Már a fidesz elöttem megbukott mint ellenzék, akkor kormányra se kerüljenek. Amúgy mszp sem nagy cucc.


Ja az elözö szavazásokon csak is fideszre szavaztam, de rájöttem hogy túl nagy hatalom ágy nem jó. Orbán úr annyira akarja a hatalmat, hogy ez már kérdéseket merít fel bennem. Nem képes ellenzékként dolgozni. Csak is azt nézi, hogy hogyan tehet alá a kormánypártnak. Ha hatalomra kerülnek csak is azzal fognak fogalkozni ami majd az agyukba kiötlenek, és nem fogja az ellenzéket semmibe sem venni.

2009. márc. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
74%

Megjegyzés:

Érdekes látni, hogy ezt a "megbukott mint ellenzék" szöveget hogy sikerült a mszp-nek a fejekbe verni. Mindha az ellenzéknek lenne bármi feladata az ellenőrző funkcióján kívül.

Senki nem tanult valami minimális politikai ismereteket az iskolában? Az ellenzéknek NINCS más feladata, csak hogy kritizálja a kormányzó pártot. NEM kell programot csinálnia, NEM kell árnyékkormányt tartania, NEM kell konstruktívnak lennie. Mindez NEM a dolga.

Szomorú, hogy ma Magyarországon minimális tárgyi tudással, félinformációkkal megtévesztett emberek gyakorolják a demokráciának nevezett utánzatot.

2009. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
62%
Neki is csak a bársonyszék kell, ha a segge alatt lenne, akkor sem változna semmi! Csak uszít, ellenségeskedik, de semmi ép elméjű ötlettel nem állt elő eddig! Nem szeretem a Ferit sem, de két rossz közül inkább a kisebbik rosszat választom! Ha a Viktornak lenne normális ötlete (nem olyan mint pár éve, hogy 14. havi nyugdíj meg ilyenek!), akkor meggondolnám, hogy rá szavazzak! De így fel sem merül bennem!
2009. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
83%
Ha ugyanúgy állami adósságcsökkentésbe kezd mint volt kormányában és ugyanúgy esélyt teremt az euró közelebbi bevezetéséhez mint 2002-ben és ugyanúgy emberszámba veszi a magyarokat mint anno és nem viselkedik úgy mint az elmúlt 7 év politikusai akkor igen, jó lesz.
2009. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
53%

Elmebeteg és Napóleonnak képzeli magát.

Szerinted?

2009. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
70%

Kedves 00:43!

Mért mindig csak Ferit tudjátok bántani. A tudatlan sok marha aki "felégette" anno Budapestet. Emberek vegyétek már észre hogy ez az egész Parlamentesdi nem a népet szolgálja hanem a lábukat ott lógató politikusokat. Felmennek 2 évre és majdnem annyi vagyonuk lesz mint az amerikai elnöknek. Itt nem Fletó nem Orbán hanem MINDENKI hibás aki oda beteszi a lábát. Nincs sok kivétel ezt le merem fogadni.

Kérdésre válaszolva: Szerintem mivel az Ország már ennyire lesüllyedt a létrán, ide jöhet bárki, lehetetlen, vagy nagyon nehezen tudna valami jót kihozni ebből, ami most van.

2009. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim válasza:
58%
Orbán cigány?Gyurcsánnak akkora famíliája van,hogy a miniszterelnöki fizetését plusz a cégéből származó részesedést mind rájuk fordítja. Kire jellemző ekkora család?A sok buta primitív ember nem látja,hogy tönkretette az országot,gazdasági válság,minden drágul.....ja,a 13.nyugdíjat nem vette el Orbán,most a Bokros csomag meg a többi hülye intézkedések jobbak lennének?Mind el akartok pusztulni tőlük?Orbán Viktor nagyon jó lenne.Intelligens,emberséges,már nem itt tartanánk.Gyurcsány meg mint egy patkány elhagyja a süllyedő hajót,aztán a háttérből irányít,manipulál.Ilyen nyomorék ország nem sok van miatta.
2009. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
68%

09:05-ös: Látszik, hogy te se voltál még innen északabbra és nyugatabbra. Tudod, normális országokban, ahol értelmes emberek élnek, az ellenzék úgy működik, hogy ellenőriz, kritizál ÉS alternatívát kínál, más, általa jobbnak tartott megoldásokat javasol, és HAJLANDÓ egyezkedni, kompromisszumot kötni a kormánnyal, hogy mindenki - és főleg az ORSZÁG, mint egész - jól járjon.

Normális országokban, civilizált és értelmes emberek között ez teljesen természetes. Számodra meg láthatólag az a természetes, amit leírsz.


Tény... valójában FÉNYÉVEKRE vagyunk Európától, és nem csak gazdaságban: MENTALITÁSBAN még SOKKAL inkább.

2009. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!