Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért a magyar...

Magyarországon miért a magyar a magyarnak a farkasa?

Figyelt kérdés

Arra gondolok pl., hogy egy éve vettem egy 8éves használt Opelt (elötte pedig egy két ütemü Trabim volt), és amikor megláttot az egyik szomszédom, olyan eltorzult fejjel nézett, aztán elcsapta fejét és észre sem vett. (azotta persze urja köszön). Pedig nem Mercit vettem...

Ez csak egy példa volt, akkár naphosszat sorolhatnám....


2009. márc. 28. 21:59
1 2 3
 21/24 Javrik Csaba válasza:
64%
Láttam amiket írtatok egyet kell értenem azzal hogy a Magyar szemét a másik Magyarral ez tapasztaltam mivel kb 20 embernek tudtam munkát intézni külföldön mikor a közöségbe kerültek csendben meghuzodtak majd ugyan azt csinálták mint a többi és nem egy hanem kb 6 órszágban dolgoztam velük ezért már csak némettel vagy dánnal dolgozom vonjátok le a következtetéseket de ez valós
2011. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Az emberre jellemző, hogyha normális hangon beszélgetnek vele a válasza és a viselkedése is olyanná válik. A többi a tulajdonságán múlik és senki nem tud kibújni a bőréből. Az emberek zömében benne van irigység, ami lehet motiváló is de az emberi kapcsolatokat így is tönkreteszi. Persze ott van a másik oldal az olyan szomszéd, aki kérkedik avval amije van. Ez irritáló lehet. Ebben az esetbe ez nem történt meg, de az a lényeg ,hogy túl tetted magad. Így van rendjén.
2011. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
71%

Sokat hatott ránk a kommunizmus szerintem.


Úgy vettem észre, hogy a legszemetebbek azok nem kicsit kommunista fanatisták. Szerintük a gazdagok nagyobb naplopóak, mint a megélhetési gyermektartók. Pl. apám a saját hugát is utálja, mert az gazdag.


A másik meg az, hogy eléggé felületesek a magyarok és szeretnek ragaszkodni a saját hülyeségükhöz. Pl. a mostohaanyámat alig tudtam meggyőzni bizonyos dolgokról, amit félig elolvasott a kiskegyedből. Apám meg a mai napig azt tartja az animékről, hogy pedofiloknak valóak, holott egyet se látott.

2011. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
15.56 Győzz meg a második mondatod ellenkezőjéről. A világon nincs olyan ország, ahol az átlag munkás tizedét sem keresi meg annak, amit egy lótusz faktusz. A második, 20-25 évvel le vagyunk maradva az eladósodás miatt és a megélhetési politikusok vagyona a fellegekbe jár. Vagy nincs igazom ? Nem az írígység beszél belőlem, hanem a realitás, a megalázás és a düh.
2011. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!