Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a kormány teljesen beteg?

Ez a kormány teljesen beteg?

Figyelt kérdés
Most hallom a híradóba hogy a fagyit,kekszeket,előre gyártott sütiket stb mindent megadóztat pl keksz kilóját 400Ftal stb.Ki fog ezentúl kekszet stb venni
2011. jún. 21. 23:18
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
52%

"Az összes banki költségem Forintra ugyanannyi mint két évvel ezelőtt."


[link]

2011. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
88%

1. Amikor azt mondjátok hogy nem a gazdagoknak kedveznek "hazudtok"(idézőjelbe!). Ugyanis az mi volt mikor az adó kulccsal én 700 ft-ot nyertem mert egy gyerekem van és 300 ezer forint alatt keresek miközben aki 300 ft ot keres és 3 gyereke van az ezentúl 400 ezret fog??? Oé hogy a gyerekeket valamiből fenn kell tartani de akkor is ez túlzás! Abból a pénzből amit a gazdagok kapnak +-ba minden hónapban simán csökkenthetnénk az államadósságot.


2. Én mint magánnyugdíjpénztár tag nem léptem át az államiba mert tudom hogyha meghalok nyugdíjazás előtt a fiam örökli a pénzem, de az államiba nem, ott az államé lenne a pénz amit én nagy nehezen 30-40 év alatt összekapartam...De mivel hogy itt is befolyásoltak minket, ha maradunk 1 évre elesünk a pénzünktől, de ha megyünk akkor nem.A gond csak az hogy ha választani kell az állam is tudta hogy a magánnyugdíjpénztárnál maradnak többen ezért sarokba szorított minket.


3. Nekem idén 4000 forinttal nőtt a fizetésem....vicces nem? igy már 74 ezer forintot keresek! és ezzel az új adóval pedig kb -15000 veszítek havonta, ugyanis szeretem az üdítőt,a kisfiamnak veszek édességeket,és legfőképp enni fogom a sütiket mert szeretem.


3."Méregdrága?? Mitől lenne méregdrága, csak néha öntözni és kapálni kell érte. Minden ember hétvégéibe belefér."


Te bizonyára otthon ülsz é élvezed a jó kis fizetésed,nyugdíjad(javíts ki ha nem így van)


Én egy kertes házban élek egy kb 100 m2 területű kerttel amit mindig bevetek de szerinted abból tudom etetni egész évben a fiamat és magamat? az a leves ami lett a zöldségekből egy hét alatt elfogyott. De ha neked van pénzed hektáros területeket venni fizetni a traktorosnak hogy szántsa fel,vesse be+venni a vetőmagokat akkor gratulálok!!! De ezt nem mindenki engedheti meg magának.

2011. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
52%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:23


Jövőre tudod, hogy rosszabbul fogsz járni.

[link]

2011. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
Drága Orbán kormány a milliós magánnyugdíjt is elviszi.Ez normális??? Mint ha félretenném a pénzem és ő gondol egyet és elveszi mert ő a kormányfő. A drága kisebbségnek megy az a sok pénz hiszen őket már jobban nem is lehetne támogatni...Fidesz 2011...
2011. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

"Mint ha félretenném a pénzem és ő gondol egyet és elveszi mert ő a kormányfő."

Nem olyan. Ha annakidején azt a pénzt nem az mnyp-be fizeted, akkor eleve az államnak ment volna. A félretett pénzed az az önkéntes mnyp, nem a kötelező.

2011. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Melyik kormány volt normális, kérdező? Most őszintén...


Mindegyik ugyanazt csinálja: sikkaszt, harácsol, eladósít, kiárusít, az embereket meg amblokk leszarja. A népesség csak arra jó hogy eltartsa ezeket az ingyenélőket. Halomra kéne lőni, az összeset!!!!!


23:47, most itt élősködőzől meg adómegkerülőzől, de ha nem fogsz tudni kenyeret venni a TESZKÓban mert nem futi rá, akkor azért csak elmorogsz összeszorított foggal egy qrvaanyázást, igaz? Naaa ugye :$$$

Menj az álszent, sunyi szövegeddel a tudodhova.


6:01, és akik a városban laknak? Persze költözzön ki mindenki vidékre, hadd legyen az is élhetetlen mint az összes nagyobb város!

2012. okt. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!