Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a kormány teljesen beteg?

Ez a kormány teljesen beteg?

Figyelt kérdés
Most hallom a híradóba hogy a fagyit,kekszeket,előre gyártott sütiket stb mindent megadóztat pl keksz kilóját 400Ftal stb.Ki fog ezentúl kekszet stb venni
2011. jún. 21. 23:18
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
19%
Miért szerinted mit adóztassanak meg? Továbbra is az embereket? Az előre gyártott sütik meg az ilyen szarok amúgy sem egészségesek. Én még támogatom hogy az energia italokat masszívan megadóztassák mert egészségtelenek s hazavágják a szervezetet. Elmondom neked hogy először bevezették a banki s a multikra kirótt adót. Pl a banki csak fél%-os ha megemelik akkor rengeteg bevétele lesz az országnak. Sokkal jobban jár mindenki minthogy emelnék a gáz , villany árakat ami az előző ciklusban az egekben volt. Ez a kormány pontosan tudja hogy mit hogyan, ha már 81-ről 77%-ra csökkentették az államadósságot 1 év alatt akkor az teljesítmény. Az meg aki továbbra is ajvékol hogy az zorbán kisemmizze a zembert az nőjön fel!
2011. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
26%
Igen, a hambi adó, de a kekszet például pont nem, és főleg nem 400 forinttal adóztatja... Csúnya propaganda kérdező... ;)
2011. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok én propaganda :) ! Én sem értek egyet 100%-ban a mai kormánnyal. Mindenki azt mondja ez a gazdagok pártja de továbbra is azt mondom h. az elején senki se jár jól. Vannak olyan intézkedéseik melyek igen érintik masszívan a kisembert s vannak amik masszívan az iparosokat. De majd összetehetem a kezem ha majd az államadósságot visszaszorították, utána csak jobb lesz a helyzet, mindenkinek!
2011. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
46%

"ha már 81-ről 77%-ra csökkentették az államadósságot 1 év alatt akkor az teljesítmény"


Ha a következő hónapi kaja pénzedből, ebben a hónapban elmész moziba, mert már erre is telik az nagy teljesítmény? Majd ha a gazdaság teljesítménye miatt csökken az lesz teljesítmény. De nem úgy néz ki jelenleg. Az implicit államadósság egy Ft-al nem csökkent.

2011. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
52%
A keksz, süti és chips adó még mindig jelentéktelen mértékű az üzemanyagok adójához képest, ne legyetek felháborodva. Inkább számoljatok utána, kilónként 400 forint egy zacskó chips-et kb 30-40 forinttal drágít meg, egy gombóc fagyit meg kb 5-10 forinttal. Az nem vészes, szerintem eddig sem kilószámra vették ezeket az emberek. Mi sem vettünk kettőnél többet egy hónapban.
2011. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ez a kormány beteg, - hanem a választóik is.
2011. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%

E kérdés alatti IQ.

Lepontozzuk azt aki azt mondja hogy adózz...és ne feketézz

felpontozzuk azt aki szerint a szocik nem k*rtak el semmit.


nagyon ráérnek kedves proletár elvtársaim:)... pff nevetséges

2011. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
76%

"Elmondom neked hogy először bevezették a banki s a multikra kirótt adót."


Csak ezekkel megint az emberek járnak rosszabbul. Ugyanis nekik kell majd kifizetni. ezt a bankok is elismerték, hogyha bevezetik ezt az adót az ügyfelekre fogják hárítani. ÉS így is tettek.


"Miért szerinted mit adóztassanak meg? Továbbra is az embereket? Az előre gyártott sütik meg az ilyen szarok amúgy sem egészségesek. Én még támogatom hogy az energia italokat masszívan megadóztassák mert egészségtelenek s hazavágják a szervezetet."


Mint egyszer már leírtam, ha a kereslet csökkenni fog ezekre, akkor az a boltoknak nagy kiesést jelent (ezek eléggé kelendőek), így azokat valahogy kompenzálni kell. Azt csak úgy tudják, ha a többi árú árát megemelik.

2011. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
26%

"Csak ezekkel megint az emberek járnak rosszabbul. Ugyanis nekik kell majd kifizetni. ezt a bankok is elismerték, hogyha bevezetik ezt az adót az ügyfelekre fogják hárítani. ÉS így is tettek. "


Az összes banki költségem Forintra ugyanannyi mint két évvel ezelőtt.

2011. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
76%

Üres a kassza! Vagyon adót meg ugye elmeszelte az alkotmánybiroság. En Svájcban nem csupan az ingatlanom után fizetek adót hanem a 100 ezer frank feletti kézpénzemre is. Feltéve ha bevallom, hogy van, mert itt van banktitok. Viszont ha nem vallom be akkor soha sem használhatom. Pl autot venni.


Szóval igy kell kinéznie egy vagyonadónak. Ugy vélem igazságos is. 100ezer Frank azaz 22 milliós Ft vagyom felett igenis kelljen vagyonadót fizetni és ne a kekszet adoztassák meg! Schluss punkt!

2011. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!