Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a kormány teljesen beteg?

Ez a kormány teljesen beteg?

Figyelt kérdés
Most hallom a híradóba hogy a fagyit,kekszeket,előre gyártott sütiket stb mindent megadóztat pl keksz kilóját 400Ftal stb.Ki fog ezentúl kekszet stb venni
2011. jún. 21. 23:18
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Neki ment


A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

2011. jún. 21. 23:49
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarják, hogy egészségesen éljünk, akkor tiltsák be a rengeteg szemét adalékanyagot és tiltsák be a külföldi élelmiszerimportot, amivel például olyan paradicsomokat hoznak be, amik akkorák, mint két öklöm összetéve, fűíze van, kemény mint a kő és 3 hónapig eláll.
2011. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
64%

"Ezek tényleg egyre nagyobb hülyeségeket találnak ki. Mondjuk várható volt, hogy a FIDESZ a gazdagoknak fog kedvezni, a szegényebbeket pedig le...ja,"


Ja. A szegények kétpofára tömik magukba az olcsó hamburgert és a kólát. De a mai kötelező megvolt legalább.


"Hát a kormány ezzel elvileg 5 milliárd forintot nyert."


Az a baj, hogy szerintem ugyanúgy elszámolják magukat, mint az MSZP a kajejegyeknél. Megadóztatták, hogy majd abból lesz húdenagy bevétel. A munkáltató meg beintett és nem adta. Valószinűleg töredéke bevétel nem lett a hidegkajajegyből, mint amennyi ÁFA elmaradt miatta. Valószinűleg itt is majd visszaesik a forgalom. És ha 5 milliárd bevételt várnak, akkor nem kell nagy visszaesés ahhoz, hogy bukják az ÁFA-t.

2011. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Te kész vagy:D


Ja. A szegények kétpofára tömik magukba az olcsó hamburgert és a kólát. De a mai kötelező megvolt legalább.


Nem a kóláról meg a hamburgeröl van szó pl én kólát 1évbe 2x iszom hamburgert meg egyáltalán nem szeretem.

Egyedül egy Red Bull-t ,Hell-t stb-t iszok hogy pl a melóban ha sokáig dolgozom ne keljen össze roskadnom 12óra munka idő alatt.De pl akinek gyereke van mondja azt neki hogy nem kapsz kisfiam/kislányom mert már a 100Ft-os fagyi is 500Ft-ba kerül?Vagy nem tud neki megvenni az anyukája/apukája 1 csomag kekszet mert 1000Ft lesz.

2011. jún. 21. 23:54
 15/46 A kérdező kommentje:
Meg ha mondjuk Hamburgert zabálok ahhoz mi a a f..sz köze van neki??Ha esetleg elhízok fizetni fogja esetleg a fitness termet??Ha meg pl bél problémám van azért fizetem a TB-t hogy elássanak tehát nem az állam lát el a saját zsebéböl
2011. jún. 21. 23:57
 16/46 anonim ***** válasza:
23%

"De pl akinek gyereke van mondja azt neki hogy nem kapsz kisfiam/kislányom mert már a 100Ft-os fagyi is 500Ft-ba kerül?"


Az előbb írta valaki, hogy 5 milliárddal számolnak. 400Ft adóemeléssel (100->500Ft a fagyi) 12.5 millió gombóc fagyi jön ki. És akkor csak fagyi volt. Gyakoraltilag mondjuk 100 helyett 102Ft lesz a fagyi. Amit eleve úgyis megemelnek minden évben 5Ft-tal, tehát 105 lesz.

De valakinek rohadtul érdeke Magyarországon félelmet és pánikot kelteni. Amióta nem kormányoznak... Remélem ott rohadnak meg a 10%-os szétszakadó pártjukkal együtt ahol vannak.

2011. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
23%
Kekszről egy szó sem volt a híradóban. A fagylaltok (jégkrémek) adója 100 ft/kg, ami egy gombócnál (140-160 ft) 5 forintot jelent. De persze ferdíteni a legegyszerűbb.
2011. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Akkor ajánlom hallgasd meg a híradót még 1x
2011. jún. 22. 00:04
 19/46 anonim ***** válasza:
46%

"A szegények kétpofára tömik magukba az olcsó hamburgert és a kólát."

Nem vagyok szegény, de kólát már vagy 1 éve nem ittam hamburgert meg vagy fél éve.

2011. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
52%
TV2 híradó, a riportban pontosan 1 perc 00-nál van a táblázat. Fent van a neten, talán megnézhetnéd te is.
2011. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!