Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a homokosok...

Mi a véleményetek a homokosok felvonásáról és az ellentüntetésről?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 08:31
1 2
 11/14 anonim válasza:

Abban sztem mindenki egyet ért, hogy ha vki a saját neméhez vonzódik az nem normális, vagyis beteg... Ha valaki beteg akkor ne dicsekedjen vele... Az már mondanom sem kell, hogy mennyire büszkék lehetünk rájuk ezért, pláne ha már exminiszterelnökünk is, Gyurcsány Ferenc is részt vesz minden évben....

Nekem semmi bajom nincs a homikkal, mind addig amíg nem mutogatják, mert sztem ehezz senkinek semmi köze, és mivel nem is normális dolog nem kéne úgymond "terjeszteni"...

2011. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó, én nem értek veled egyet, ezek az emberek nem betegek, csak éppen ugyanazon nemen belül találtak rá az igazira, és akkor mi van? Senkinek nem ártanak ezzel.

Az ellentüntetőknek meg túl sok idejük van, hogy egy olyan dolog ellen tüntetnek, ami másnak örömet okoz, és nem is törvénybe ütköző. kezdem nagyon unni,hogy a magyar ember egyszerűen mindenkit utál magán kívül (nem tényleg a magyarokat is) a cigányokat, a zsidókat, a politikusokat, a feketéket, a kínaiakat, a japánokat, a vörös hajúakat, a kövéreket, a vékonyakat, a külföldieket, (itt nagyon sok országot), az arabokat, a liberálisokat, akik más pártállásúak, akiken van sapka és akiken nincs, tehát nem is furcsállom, ha a melegeket is utálják.

2011. jún. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát pont ezen kéne változtatni!
2011. jún. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes.A második hozzászólásom ebben a témában nem jelenik meg....
2011. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!