Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem durva hogy aki nem kapcsol...

Nem durva hogy aki nem kapcsolja be a biztonsági övet azt 300 000 ft-ra is megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 15. 22:53
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
gondolom annak nincs kocsija aki a jogszabály mellett van...
2011. jún. 15. 23:19
 12/42 anonim ***** válasza:

"Nem! Sőt, akasszuk fel! Mindennapra kell egy ilyen frankó törvényt bejelenteni a hiradókba.Hulljon a férgese!"


Ez rohadt jó! :D


Amúgy én nem kapcsolom be soha, ha hátul ülök, mert ha be van kapcsolva, akkor pár kilométer után rókáznom kell tőle. Az akkor mi?

2011. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Amúgy én nem kapcsolom be soha, ha hátul ülök, mert ha be van kapcsolva, akkor pár kilométer után rókáznom kell tőle. Az akkor mi?

Hátsó "okádék"! Taxiba azért probáld meg elkerülni, nem hiszem h jó néven vennék.

2011. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Annak az okosnak aki szerint "CSAK" be kell tartani a szabalyokat.:


1.) Nem csak biztonsagi övert jar 300k-s bünti hanem piroson athajtasert is miközben nem keves esetben csak nezöpont kerdese h ,,meg sarga..mar piros" ..es ez ki fogja eldönteni? Az az 50 kilos barom aki 8 altalanost 12 ev alatt vegezte el es csak azert lett rendör h koran nyugdijba vonuljon?


2.) Mennyi a fizetes MO-n? ..ezt nem folytatom tovabb


3.) Biztonsagi öv.: Teged zavar h en nem kapcsolom be magam? Mert en szarnek ra h te mit csinalsz a sajat kocsidban,a sajat testeddel..ennek ellenere 300k a bünti..ugy h az is lehet h csak a garazsbol alltam ki a haz ele öv nelkül,es veletlenül arra tevedt egy rendör...



4.) Nem tudom ki mennyire szokta nezni a nemet ,,achtung polizei" c. müsort,de pont a hetvegen volt benne egy csavo aki AUTOPALYAN GYALOGOLT vagy 1 km-t hogy aztan atmehessen keresztül az 5 savon csak azert mert neki valami inteznivaloja volt a szomszed faluban..persze megallitottak a rendörök -kamera meg mindig megy- csavokam meg mindig nem erti hogy mit csinalt-söt hajtogatja h adjak ma vissza a papirjait me sietnie kell.Aztan mondja neki a rendör h 10 EURORA azaz 2700FT-ra fogjak büntetni ezert a manöverert...

A vicc az egeszben pedig az h a tettes meg ezt az összeget is tulzonak talalta es elkezdett pofazni..

2011. jún. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 Pro Patria ***** válasza:
22%
"Teged zavar h en nem kapcsolom be magam? Mert en szarnek ra h te mit csinalsz a sajat kocsidban,a sajat testeddel.." - Zavar, mert ha esetleg velem ütközöl, engem csuknak le, amiért te lusta voltál bekötni magadat, és kinyiffantál tőlem...
2011. jún. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Durvának durva, de nem fogják. Ez csak egy jogi lehetőség.
2011. jún. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

"Nem durva az, hogy emberek halnak meg azért, mert kirepülnek a szélvédőn egy baleset folyamán, holott a biztonsági öv megmenthetné az életüket? "


Nem. Túlnépesedés van.

2011. jún. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Egy temetés legalább félmillió, egy korházi kezelés többmillió Forint. Válassz!
2011. jún. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 doboszoli ***** válasza:

Kissé eltértetek a tárgytól.

A 300 ezres bírságnak igenis "gyűjtögetés" szaga van.

Piros lámpáért, vasúti átjáróért, ittas vezetésért indokoltnak tartom, mert itt másokat is veszélyeztetek a szabályok megszegésével.

Az övvel, "csak" saját magamat. Már megint meg akar védeni a kormány, kéretlenül. Mintha a körömgombát térd feletti amputációval kezelnék, természetesen az én jól felfogott érdekemben.

2011. jún. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Ha többen ülnek a kocsiban és csak te nem kapcsolod be az övet mindenki más igen, akkor nem csak magadat veszélyezteted. Hátulról belecsapódsz az első ülésbe, akkor az előtted ülő és esetleg a melletted ülő is szopni fog.
2011. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!