Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok miért akarnak...

A szélsőjobbosok miért akarnak annyira diktatúrát?

Figyelt kérdés

Remélem, hogy a többségük csak lázadó tini, akik nem fogják fel, hogy mit írogatnak.


Példa: A szélsőjobbosok és különböző etatista csoportok harcolnak a demokrácia ellen. A harc sikerül és egyeduralom lesz. Az új diktátor szerint a legnagyobb ártalom a nemzetre a radikálisok, jobbosok, a "nyilas" erők. Ezért akik anno szélsőjobbosok voltak, azokat meghurcolják, megszégyenítik, nem kaphatnak munkát. Az új diktátor azt mondja, hogy a melegek házasodhatnak, amit a társadalom nem fogad el, de "szerencsére" már van az országnak "egy keménykezű, a választásokkal, demokráciával leszámoló vezére"(ezt a mondatot a kurucinfóról vettem). Így az életbe nem sikerül az intézkedéseit felülbírálni.

Ja, hogy a szélsőjobbosok úgy gondolták, hogy egy olyan "führer" jön, aki osztja az ő nézetüket és mindent úgy csinál, ahogy nekik tetszik? Hát sajnálom, de a diktatúra nem erről szól...


2011. jún. 11. 18:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Azért mert a fasizmus tekintélyelvűséget jelent, te pedig szemmel láthatóan ellenzed"


A tekintélyelvűséget ellenzem, legyen az fasizmus vagy amit akarsz.

akkor inkább hívj antitekintélyelvűnek, mert azt szeretem!

Egyébként az antifa jelzőt MSZP-s és SZDSZ-es emberekékre szokták alkalmazni és én nem tatozom közéjük.

Egyébként mióta bűn ellenezni a tekintélyelvűséget?

vagy az a baj, hogy te pedig nyilvánvalóan a diktatúrát preferálod?

2011. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Nem írtál, de megelőlegeztem neked, hogy ezt gondolod... "


Ne előlegezz köszi, nem vagyok rászorulva.


"Te írtad, hogy nem cáfolod a "propagandámat", de egyből rávágtad, hogy hazugság, ezt teszed most is "


És?


"

"Ki is az a magamfajta?"

Hú, inkább bele se merek gondolni!"


Azért csak válaszolj, ha már ennyire okosnak hiszed magad...

2011. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Ozmium42 ***** válasza:
Az antifa azt jelenti, hogy antifasiszta, tehát fasiszta ellenes, te pedig ellenzed a fasizmust, tehát antifa vagy. Érthető? Nem párthovatartozás kérdése. És nem azért nevezlek így, mert baj lenne, csak miheztartás végett.
2011. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Az antifa azt jelenti, hogy antifasiszta, tehát fasiszta ellenes, te pedig ellenzed a fasizmust, tehát antifa vagy."


Miért kell rövidíteni?

2011. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Ozmium42 ***** válasza:

Nem rövidítek én, ők hívják így magukat. De amúgy nem érdekel. A kérdező kérdésére még nem is válaszoltam!


Azért akarnak a szélsőjobbosok diktatúrát, hogy teljes politikai hatalomra tegyenek szert. És mivel "jobbosok", ezért a hatalmukat a nemzet/faj stb. szolgálatába akarják állítani. Azért is, mert annyira nem értenek egyet a jelenlegi rendszerrel, hogy teljesen meg akarják dönteni, és ha részt vennének benne, azzal legitimálnák. Másrészt nem százalékokat akarnak, hanem mindent, illetve ki akarnak iktatni mindenféle ellenzéket.

2011. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!