Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok miért akarnak...

A szélsőjobbosok miért akarnak annyira diktatúrát?

Figyelt kérdés

Remélem, hogy a többségük csak lázadó tini, akik nem fogják fel, hogy mit írogatnak.


Példa: A szélsőjobbosok és különböző etatista csoportok harcolnak a demokrácia ellen. A harc sikerül és egyeduralom lesz. Az új diktátor szerint a legnagyobb ártalom a nemzetre a radikálisok, jobbosok, a "nyilas" erők. Ezért akik anno szélsőjobbosok voltak, azokat meghurcolják, megszégyenítik, nem kaphatnak munkát. Az új diktátor azt mondja, hogy a melegek házasodhatnak, amit a társadalom nem fogad el, de "szerencsére" már van az országnak "egy keménykezű, a választásokkal, demokráciával leszámoló vezére"(ezt a mondatot a kurucinfóról vettem). Így az életbe nem sikerül az intézkedéseit felülbírálni.

Ja, hogy a szélsőjobbosok úgy gondolták, hogy egy olyan "führer" jön, aki osztja az ő nézetüket és mindent úgy csinál, ahogy nekik tetszik? Hát sajnálom, de a diktatúra nem erről szól...


2011. jún. 11. 18:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

"Ezután ne gyere nekem azzal, hogy igénytelen, buta náci vagyok."


Kit érdekel, hogy mi vagy?

Benne volt a kérdésben, elolvastam, csak azóta egy kicsit más irányba ment el a dolog.

2011. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

"ha ennyire át akarnának nevelni, valószínűleg nem írogatnál ilyeneket ide..."


Épp ez a lényeg. Hogy ha kimenne mindenkiért a rendőrség, aki ide olyat ír, ami a hatalomnak nem tetszik, akkor az elég feltűnő lenne, hogy rendőrállamban élünk.

De ha csak a legvégső esetben tesszük el láb alól a nekünk nem tetszőket (pl. Jörg Heider, Patton tábornok), addig nem lesz nagy feltűnést kiváltó tett a rendszer részéről.

Nem érdemes ellenem fellépniük, mert nem jelentek komoly befolyásoló tényezőt ellenük. Ha fellépnének ellenem, akkor az elhallgattatásommal sokkal többet tennének maguk ellen, mint magukért.

2011. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

"Kit érdekel, hogy mi vagy?

Benne volt a kérdésben, elolvastam, csak azóta egy kicsit más irányba ment el a dolog."


Nézd, én nem haragszok rád, de te se forgasd ki a szavaimat. Köszönöm. :)

2011. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"2008 októberében Lambichl közelében autóbalesetet szenvedett, melyben olyan súlyos sérüléseket szerzett, hogy a helyszínen meghalt. A boncolás során vérében 1,8 ezrelék alkoholt találtak, amely az osztrák törvények szerint sem tette lehetővé, hogy volán mögé üljön, ezenkívül a szolgálati gépjárműve műszerei szerint 70 km/h sebesség korlátozásnál 142 km/h sebességgel haladt."


Ő Jörg Haider pajtásod. Összeesküvés elmélet amit írsz. Senki nem ölette meg.

2011. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Ozmium42 ***** válasza:

Adolf bácsi? Ő meghalt nem? Ki beszélt róla? A "lázadó tinik" akarják őt csak feltámasztani. Én pl. ki sem ejtettem a nevét. Antifa barátomnak viszont úgy tűnik, kényszeresen is elő kell vennie. Írhatott volna Sztálin bácsit is, vagy Mao bácsit is, elvégre a mészárlási statisztika 6:11 az ő javukra. Ebből is látszik, hogy leragadt évtizedekkel korábban. Szélsőjobb + diktatúra = Adolf bácsi. Vigyázz mit írsz, mert a végén még elhiszi valaki!


De ha már előrángattad: igen, volt támogatottsága. Olyannyira, hogy még Magyarország is többé-kevésbé melléállt. "Utolsó csatlós", ezt a magad fajta hajtogatja állandóan. No aztán ha mindenki gyűlölte Hitlert, akkor mi az a "cinkos összekacsintás", és honnan is a kollektív bűnösség, örök bűntudat, végtelenített kártérítések sora?


Szóval, gondolom nem Hitler a lényeg, ezt csak kitérőként írtam.

2011. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

„Gondolom Adolf bácsinak is óriási volt a támogatottsága”


Jól gondolod.

2011. jún. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"Antifa barátomnak viszont úgy tűnik, kényszeresen is elő kell vennie. "



Azért vagyok antifa, mert nagyra becsült (ám alattomosságból ki nem mondott) vezéredet becsméreltem?

2011. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"Szélsőjobb + diktatúra = Adolf bácsi. Vigyázz mit írsz, mert a végén még elhiszi valaki!

"


tekintve, hogy ő a legnépszerűbb a szélsőjobbos diktátorok között, így talán megérted, miért őt hoztam fel.

2011. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"Olyannyira, hogy még Magyarország is többé-kevésbé melléállt. "Utolsó csatlós", ezt a magad fajta hajtogatja állandóan"


Idézd, hogy hol írtam ilyet...

Miért hazudtok és ferdítetek állandóan?

Ki is az a magamfajta?

2011. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Ozmium42 ***** válasza:

"Azért vagyok antifa, mert nagyra becsült (ám alattomosságból ki nem mondott) vezéredet becsméreltem?"


Nem. Azért mert a fasizmus tekintélyelvűséget jelent, te pedig szemmel láthatóan ellenzed. Adolf bácsit pedig nem becsülöm nagyra. A németek becsülték. Erről és nem többről van szó. Nem hoztam fel, azaz nem is fényeztem, és nem is támadtam. Egyébként, őt is igen sok hazugság övezi, a civil foglalkozásától kezdve a nemi életéig, amit sosem árt oszlatni.


"Idézd, hogy hol írtam ilyet..."


Nem írtál, de megelőlegeztem neked, hogy ezt gondolod...


"Miért hazudtok és ferdítetek állandóan?"


Te írtad, hogy nem cáfolod a "propagandámat", de egyből rávágtad, hogy hazugság, ezt teszed most is


"Ki is az a magamfajta?"

Hú, inkább bele se merek gondolni!

2011. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!