Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez is a politikai tisztogatás...

Ez is a politikai tisztogatás része, vagy tényleg erre van igény?

Figyelt kérdés
Ma hallottam egy rövid hírben: "A médiahatóság a Klubrádió frekvenciájára zenei rádiót szeretne. A pályázatok elbírálásánál az kap több pontot, aki több zenét és több pénzt ígér!"
2011. jún. 8. 21:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A bárgyúbbnál-bárgyúbb zenei rádiókkal Dunát lehetne rekeszteni! A műsorvezetők a saját vicceikkel szórakoztatják magukat, és "csuda ajikat" sorsolnak szinte óránként. A lényeg, hogy ne kelljen gondolkodni!

Tényleg ezek hiányoznak?

2011. jún. 8. 21:36
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha lehet vonatkoztassunk el a pártállástól!


Nem beszélve arról, hogy a Petőfi is így járt nemrég! Azóta csak a Kossuth maradt vidéken, ami nem tingli-tangli rádió.

2011. jún. 8. 21:38
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
És a Petőfi hallgatottsága az egekben van, mióta könnyűzenei adó lett. Szóval kimondhatjuk: erre van igény. Az emberek többsége azért hallgat rádiót, hogy szórakozzon és azért néz tévét, hogy szórakozzon.
2011. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Politikai tisztogatás! Szalai Anna Mária már előzőleg kifogásolta,hogy az előző Média Hatóság a Klubrádiónak adta a frekvenciát,állítólag a Fideszesek megkérdezése nélkül. Akkor azt nyilatkozta,hogy ezt a frekvenciát a Katolikus Rádiónak kellett volna megkapnia.

Gondolom,most majd megkapja.

2011. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

"Ha lehet vonatkoztassunk el a pártállástól! "


Neked nem nagyon sikerült. :))

2011. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen senkinek illúziója: A centrális erőtérben a jelenlegi formában nyilván nem fog megmaradni a Klubrádió. Eddig taktikáztak vele, hónapról hónapra hosszabbítgatták a frekvenciaengedélyét. Nem akartak a médiatörvény ellenzőinek még egy érvet szolgáltatni a rapid felszámolással, meg ott van az EU elnökség is. De ez majd hamarosan elmúlik, és meg fog történni, aminek meg kell. Talán kizárólag a neten terjesztve valamilyen csökevényes formában marad a rádióból valami még ez után is egy darabig...
2011. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:43


Ha ez megnyugtat, akkor elmondanám, hogy vételkörzetben vegyesen hallgatom az Info rádiót, a Klubot, a Kossuth-ot, mikor hol van számomra érdekes műsor.

Biztos velem van a baj (megöregedtem) de zenét otthon szoktam hallgatni, de én válogatom.

2011. jún. 8. 22:18
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Világosítsatok már fel, nem hallgatok túl gyakran rádiót, pártpolitikai műsorral sehol máshol nem találkoztam csak a Klubrádióban. Vagy ez csak balszerencse lett volna?
2011. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Majd dalban mondják el, megint.
2011. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudom melyik rádióban van pártpolitikai műsor a Klubrádión kívül...
2011. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!