Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy át...

Mit szóltok ahhoz, hogy át akarják alakítani a Himnuszt és a Szózatot?

Figyelt kérdés
A könnyebb érthetőség érdekében lágyabb, és dallamosabb formát szeretnének Neki ölteni. Szerintem a gyerekek nem olyan hülyék, hogy legalább ezt ne tanulják meg. Különben is, az egész történelem...
2011. jún. 8. 18:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%
Itt a gyékán ha valakinek kibuggyan a fejecskéjéből valami képtelenség, miért nem fűz hozzá valami linket, hogy legalább egy percig komolyan vehessük?
2011. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted ez a válasz nem hasznos.


Ez a válasz 20%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:19


Majd ünnepség után annyi sp-t meg fluortt hallgatsz amennyit akarsz. Ennyit meg kibírsz...

2011. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
40%
Na így már más, én ezt nem érzem túl nagy átalakításnak, szal nekem nyóc.
2011. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
70%

Na a Fidesznek ennyiből áll a világmegváltó tudománya.


Rdölhetne már a parlament a sok unatkozó trógerre.

2011. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem átalakítás, csupán nem a megszokott, érthetetlen kórus dalolja el. Nekem személy szerint jobban tetszik az index-cikkbeli változat, mint amit általában évzárókon hallani.
2011. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
Ó, bocsánat, egy logikus hangnemváltás... Mi már három éve is D-ről kezdtük, hogy ki tudják énekelni... G-ről énekelhetetlen.
2011. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
13%

A szokásos móka.


Most hirtelen mindenki számára, aki eddig 10 oldalakat nyafizott tele a GYK-n arról, hogy mennyire utálja a Himnuszt, a Himnusz szent és sérthetetlen alkotás lett, ami ellen a gonosz kormány aljas orvtámadást intézett.


Az csak hab a tortán, hogy egy zeneszámot új hangszereléssel előadni nem egyenlő az "átalakítással". Ezt az összetévesztést csak a félanalfabéta baloldaliak szokásos műveletlenségének tudom be.

2011. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem lep meg!

- Ami ma Magyarországon folyik, az már alázza a gyógypedagógiát is.

2011. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
15%
Csessze meg a Fidesz, nem az ország van értük, hanem ők vannak (lennének) az országért.
2011. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%
Ezek az átdolgozott verziók szerintem teljesen rendben vannak, alig lehet észrevenni a változást, viszint mégis énekelhetőbbek.
2011. jún. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!