Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha van egy "ismerősöm", aki...

Ha van egy "ismerősöm", aki valószínűleg úgy rokkantnyugdíjas, hogy semmi baja, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szemmel láthatóan semmi baja, táncol, futkározik, nehéz dolgokat cipel és van hogy egész nap biciklizik. Ezt valahol be lehet jelenteni?
2011. jún. 7. 19:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
10%

Kedves Pedro!


Erre itt ne is keress magyarázatot! Nekem egyszer egy "Szerintetek lehetséges -e...?" kezdetű nem válaszom törölték és én sem értettem mi lehet rasszista vagy trágár egy "NEM" szóban. Három betű N egy E és egy M, mi lehet ezzel a gond? Talán kedves cenzorunk az N betűben a nemzetszocializmus kifejezést vélte felfedezni? Esetleg az E betűbe látta bele Adolf Eichmann nevét? Vagy netán az M betűben vélt felfedezni magyarellenességre utalást?

2011. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%

Nem olvastam el válaszokat.


Édesapám idegi alapon 60%-os rokkant. Nehéz dolgokat cipel, fut és biciklizik minden nap.


Szánalmas dolog ez. A mai Magyarországot mutatja. Soha ne kapj rokkantkártyát, rokkantigazolványt...

2011. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%

Árulkodj tanárnéninél!

Ja,hogy nem első osztályos vagy,csak elsős szinten vagy?


És ha a látásával van baj?

Én is ismerek olyat,aki alig lát,de tud táncolni,tud nehezebb dolgokat vinni.Tudja mi hol van,nem nyúl a késekhez,nem vág,de egy járólapot el tud vinni.

Nem tudom,mi olyan élvezet árulkodni!?

2011. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Aki mínuszt kapott az egyen sz@rt a pluszosoknak pedig köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. jún. 7. 22:01
 15/26 anonim ***** válasza:
81%

Így is van, kedves kérdező, csakis szépen, kulturáltan, ahogy az hozzád illik...


Pedro

2011. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 doboszoli ***** válasza:
78%
Van egy különös állatfaj, az jellemzi, hogy ha nem kap a kérdésére olyan választ amit szeretne,durcizik, és sérteget másokat. Szerencsére már kihalófélben...
2011. jún. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%

"Azért te egy fokkal ocsmányabb vagy"

Miért is?


Nem a JOGOSAN leszázalékoltak ellen beszélek, hanem a KAMU rokkantosításról!

2011. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha rám hallgatsz, nemes egyszerűséggel besárgulsz - az ügyefogyott irigységtől!

- Az, hogy valaki nem csúszik-mászik - annak érdekében, hogy körbesajnálják, - még lehetnek olyan fájdalmai, amitől nagy eséllyel összeszarnád magadat.

Tovább megyek: Sok, nap mint nap elviselhetetlen fájdalmat elviselni kénytelen embert nem is százalékolnak le, hanem gyógyszereket kénytelen zabálni, amíg az orvosok úgy ítélik meg, hogy lehet még bőrt lehúzni róla, - utána pedig mehet a "társadalmi igazságérzet" kukájába az illető, mint egy koszos rongy.

2011. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ha nem baszogatná a szomszédait az illető és a nyugdíjas szabadidejét nem azzal tölteni, hogy másokat zaklat, feljelentget és hasonlók, akkor talán nem utálná őt mindenki ennyire és ez a kérdés sem lenne...
2011. jún. 8. 21:20
 20/26 anonim ***** válasza:
59%

De ha ő jelentget benneteket fel,akkor a nyugdíjbiztosító!

Ők intézkednek!

2011. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!