Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianon revizióját remélőkne...

A trianon revizióját remélőknek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

A történelem forgandó!Az sem biztos,hocy az EU örök!

Minenesetre adhat a történelem legalább részleges revizióra esélyt!

Akik azt mondják nincs rá esély,vagy nincs rá szükség-azok ne irjanak ide véleményt!

A kérdés csak azoknak szól,akik biznak a revizióban!


2011. jún. 6. 10:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/115 Pro Patria ***** válasza:
9%

"A te véleményed nem érdekel,mert ellenzed és ezt már hallottam sokszor!" - Millió meg egy "szerezzük vissza Trianont" kérdés van gyk-n, amíg pedig naponta írnak ki ilyen unalmas, és sablonos kérdéseket, mi naponta írjuk le, hogy miért hülyeség.


Nagyon ügyesen harmadszorra is elkerülted a választ, hogy mi alapján számítottad ki a 10-15%-ot. Megpróbálod magadat baromi okosnak beállítani, akiről "leperegnek a kritikák", csakhogy amíg mi vettük a fáradtságot, és számokban is kifejeztük, mekkora marhaságot akarsz, addig te még mindig nem súgtad meg, hogyan számoltad ki a 10-15%-ot.


Ez sokat elárul rólad. Mondhatod százszor, hogy neked van igazad, és letilthatod a más véleményűeket, attól még ugyanolyan hülyeségeket hordasz össze. Szóval lássuk a számolást, hogyan jött ki ez a "briliáns" 10-15%-os eredmény, te hadvezér. (Ja, és ne felejtsd el, nem költségvetés, hanem GDP:)

Lepj meg mindenkit. Mutasd meg, hogy tényleg utánaszámoltál, és nem csak a levegőbe beszéltél. Rajta!

2011. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/115 anonim ***** válasza:
37%

"Azt hiszem már kifejtettétek véleményeteket!Nagyon "okosak"vagytok,mi pedig"nagyon hülyék!"

- Mért csak ez a két szélsőséges lehetőség van, hogy valaki nagyon hülye,a másik meg nagyon okos? Én speciel nem így indítottam. Bemásolgatni, egymástól random módon a semmiből megálmodott adatokat,persze elég buta dolog,de a feltétel nélküli elfogadása az igazán nagy butaság csak! Egy jó szkeptikus gondolkodó, mindent megkérdőjelez ,amit a fejébe akarnak verni,érvek és tények nélkül vagy akár azoknak ellentmondva! Azt pedig megszabni ,hogy ide kiírhat ,már csak azért is snassz dolog,mert itt elméletileg olyan kérdéseket szokás feltenni ,amiben vagy bizonytalan vagy (és levonod a következtetéseket a válaszból) vagy nem értesz hozzá…

2011. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/115 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező ! Erdélyiként teljesen egyetértek veled !Soha nem adhatjuk fel ! Szerintem nem abból kell kiindulni, hogy most mi van. A románok (a trianoni békediktátumot is felrúgva) magyar területen román telepesfalvakat hoztak létre, vasányokat, mócokat telepítettek be teljesen magyarlakta területekre. De olvastam olyan tanulmányt is, hogy néhány nap alatt,- tudva, hogy a bizottság kiszáll a helyszínre - Erdélyben új, román nyelvű helységtáblákat tettek ki, bizonyítandó, hogy ott csak románok laknak.
2011. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/115 anonim ***** válasza:

Egy kicsit okosodj és gondolkozz azon, hogy az elmúlt 2000 évnek mi köze van Trianonhoz (ha tudod használni a térképek ábrázolásait és érted is):


[link]

2011. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/115 A kérdező kommentje:

ma 11:51


Nahát!2000 év alatt sehol sem láttam izraelt!

2011. jún. 22. 12:18
 106/115 anonim ***** válasza:
0%
Azt a válaszomat,amelyiknek a végén azt mondom,h egyébként "egyébként szerintem nem vagy akkora magyar,de a történelem majd úgyis eldönti és úgyis látni fogjuk ,ha valamit leteszel az asztalra" mért moderáltattad?
2011. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/115 A kérdező kommentje:
Bennem legalább van vágy arra hogy letegyek valamit az asztalra,ami rólatok nem mondható el!
2011. jún. 22. 12:34
 108/115 anonim ***** válasza:
Mindent vissza !
2011. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/115 anonim ***** válasza:
6%

"Nahát!2000 év alatt sehol sem láttam izraelt!"


Zsidó is vagy, mert egyébként mi köze a zsidóknak Trianonhoz?

2011. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/115 anonim ***** válasza:
58%
14,54-nek : érdemes olvasgatni. Irány : Károlyi Mihály (nem volt zsidó, de degenerált volt, akit felhasználtak), Kun Béla és társai. A szabadkőművesekről is óriási irodalmat találsz a világhálón.
2011. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!