Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2010-ben a jobboldali...

Ha 2010-ben a jobboldali szavazók nem egységesen szavaznak, hanem megosztva a Fidesz, Jobbik és a MIÉP között akkor előfordulhat-e, hogy nem lesz kormányváltás?

Figyelt kérdés
A Jobbik szavazóit kérdezném, hogy ők miért nem a Fideszre szavaznak ha kormányváltást akarnak?
2009. márc. 19. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés magában foglalja a választ:mert a Jobbik szavazói.
2009. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem a Fideszre szavazok, mert egyrészt a Jobbik még csak jót csinált és nekik van egyedül elfogadható programjuk az én számomra.Másrészt pedig ha Orbán Viktor olyan nagyon meg akarná buktatni a kormányt, szerintem már megtudta volna.Meg össze-vissza szidja a kormányt, hogy most már mondjon le, aztán máskor meg 12-szer együtt szavaz a szocikkal?Viktor csak szájkaratézik.Ezért szavazok a Jobbikra.Egyébként úgy is lesz kormányváltás,

ha nem szavaz egységesen a jobboldal.

2009. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt én értem és tiszteletben is tartom, hogy a Jobbik szavazói, de ha nem lesz egységben a jobboldal akkor kikaphatunk és marad a Gyurcsány.
2009. márc. 19. 14:06
 4/18 A kérdező kommentje:

Másodiknak írom: hogyan lesz kormányváltás? A Fidesz nem lépne koalícióra a Jobbikkal szerintem, és megint marad a jobboldal ellenzékben.


A közvélemény-kutatásoknak nem hiszek, hogy ennyire vezet a Fidesz. Sok baloldali szavazó inkább nem árulja el kire fog voksolni, aztán az urnánál meg behúzza az X-et az MSZP-re.

2009. márc. 19. 14:08
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Azért mert nincs eldöntve, hogy akkor most a fidesz fog nyerni és csak akkor van kormányváltás ha a fideszre szavazol. Ez csak rajtunk szavazókon múlik (elvileg).

Miért nem a fideszre szavaznék?

- Mert én nem látom be miért kell(ene) felváltva megszavazni a fideszt és az emeszpét. A fidesz már "bizonyított". Egy fokkal sem jobb mint az emeszpé. Ráadásul kolompár orbán viktóriára nem szavazok! Így is el vannak szállva maguktól a cigányok, túl sokat engednek meg maguknak. Itt az ideje, hogy végre valaki odacsapjon. Én a Jobbikra fogok szavazni és remélem még sokan ezt teszik.

2009. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Méghogy a fidesz nem lépne koalícióra a Jobbikkal?

Nem a fidesz tesz szívességet a Jobbiknak, hanem fordítva. A fidesz az ördöggel is koalícióba lépne, csakhogy kormányon legyen. Neki ez a lényeg, meg hogy minél több pénzt rakjon zsebre.

Fogalmazzunk úgy, hogy a Jobbik nem lépne koalícióra a fidesszel. Ha megtenné nagyot csalónék benne.

2009. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A Fidesz bizonyított, kormányzásuk alatt az ország fejlődésnek indult és ha maradnak 2002-ben akkor ma már euróval fizetnék. Egyébként meg kérem, hogy Orbán Viktor lecigányozását mellőzzétek, van arra elég hely a liberális fórumokon. Köszönöm.
2009. márc. 19. 14:17
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Úgy látom (a lepontozásokból), hogy fidesz párti kérdezővel van dolgunk. Reménykedj csak kedves kérdező.

Csak tudod az a baj, hogy ha most(2010) megint kormányra kerül a fidesz és lósz@rt se csinál majd, nem dörgölhetem az orrod alá, hogy mi megmondtuk. Mint ahogy most sem tehetem, azokkal akik anno annyira nyomták, hogy "igen, igen", mert most meg ők szidják az emeszpét a legjobban.

Olyan sz@rban van már sajnos az ország, hogy ehez RADIKÁLIS változás KELL!!!

2009. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

Még annyit, hogy én nem cigányoztam le orbánt. Azt te olvastad bele, ami nincs is benne.

Én csak annyit írtam, hogy a fidesz kormányzása alatt is virágozni fog a cigánybűnözés, mint most.

2009. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem te cigányoztad le, azt a hozzászólást már törölték is ha jól látom.

Nekem a Jobbik programja tetszik, ne legyen félreértés, csupán néhány ideológiai elképzelésem más. De ami legjobban aggaszt az az, hogy ha a Jobbik nem kap elég szavazatot akkor a szavazatok elvesznek, ha pedig kapna mondjuk 5-6%-ot, akkor azt lehet, hogy a Fidesztől vonná el. Kormányt váltani pedig csak nagy párt tud.

2009. márc. 19. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!