Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor elvileg a Fidesz...

Most akkor elvileg a Fidesz fog nyerni 2010 ben vagy van valami esélye hogy a Jobbik nyerjen a választásokon?

Figyelt kérdés

Nem szeretném hogy a Fidesz nyerjen ugyanis ők is azt csinálják amit az Mszp.Lopnak csalnak HAZUDNAK! Gondolom /remélem/ az Mszp már nem fog újra nyerni de annak se örülnék ha a Fidesz nyerne bár sokak szerint nekik van a legnagyobb esélyük.

Az lenne a legjobb ha ezeket örökre eltörölnék és megtiltanák nekik hogy újra alakulhassanak!


2009. dec. 18. 16:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

A Fidesz nyer ez 99%.

De a Jobbik sokkal jobban fog szerepelni mint a „párt független” elemzők ezt a „ pártatlan” mintáiból ezt jelzik. Valószínűleg 20%körűl! Ezt azok tudják igazán akik járják az országot és nem csak Bp n „tanyáznak”.


Viszont 2014 ben komoly esélyeik lehetnek, csak sokan azt hiszik hogy Csurka féle passzív politizálást fognak folytatni. Nagyot fognak tévedni, mert komoly háttér munka folyik!


De 2010 – 14 között lényeg a többi párt nemzeti értékekre szorítása, a lobbi érdekek nyilvánosságra hozása, a korrupció és a hátrányos szerződések feltárása, a visszamenő feltárások, és sok sok javaslat és kritika az épp aktuális témákban.


Az az, nagyon fontos szerep hárul rájuk. Konstruktív nemzeti ellenzék, szerepe!

2009. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
A Jobbikra van nagy szüksége az országnak, de sajnos sokan nem értenek egyet a radikális eszmékkel, ezért valószínűleg többen fognak a Fideszre szavazni. Sőt sok hülye fog az mszp-re is szavazni!
2009. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen kell másnak esélyt adni, csak az ne a jobbik legyen, hanem valami olyan párt, amelyik komolyan veszi a demokráciát.
2009. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha a Fidesz nem kapna elegendő szavazatot kormányalakításhoz, és mivel se a Fidesz, se a Jobbik nem akar Fidesz-Jobbik koalíciót, ebben az esetben marad az MSZP kormány mert mellé áll az MDF aki be fog jutni a parlamentbe Bokros miatt.


Szóval nincs sok választás, vagy megnyeri a Fidesz fölényesen, vagy maradnak ezek egy kicsit megkeverve a lapokat, aztán akkor az országnak annyi.


A Fidesztől pedig a Jobbik tudja elvenni a legtöbb szavazatot.

2009. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
2010-ben a jelenlegi pártok közül melyik fog nyerni, nem tudom.Az egyetlen amit tudok, ki fog veszíteni, és ez a Magyar nép többsége.
2009. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jövőre sajnos még esélytelen a Jobbik a Fidesszel szemben, de 2014-re remélem megváltozik a helyzet, és a gengszerváltás után ennyi évvel végre lesz egy normális, magyar érdekeket védő kormányunk lesz!
2009. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Fényesítheti Viktor a koronáját:(Én a zöldekre szavazok.
2009. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A Fidesz akkor nyer,és a Jobbiknak is akkor lesz nagyobb esélye,ha nagyon alacsony lesz a részvételi arány.Ők jól tudják aktivizálni a szavazóikat.

A Jobbik pedig 20l4-ben elfog tűnni a süllyesztőben.Vidéken nincs támogatottsága,legfeljebb néhány forrófejű fiatal,vagy a multban élő öreg tata.Aki egy picit is tájékozott a gazdasági és pénzügyekben,az tisztában van vele,hogya Jobbik gazdaságpolitikája megvalósíthatalan.Az egyéb uszításról,meg Morvai országot lejárató viselkedéséről nem is beszélve.

Én még nem tudom,kire szavazok,de rájuk biztos nem.

2009. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

18:15

Még hogy nincs támogatottsága vidéken?

Hát ez abszolút nem igaz! Keleten,és Északkeleten a legnagyobb a támogatottságuk!

2009. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Bizony, a támogatottságuk fordított arányban áll az adott terület lakosságának átlag műveltségével, és hát vidéken kevesebb a művelt ember(én is vidéki vagyok, mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztos a városi panelból ugatok), tehát több a Jobbik szavazó.
2009. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!