Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még hány vérlázító törvényt...

Még hány vérlázító törvényt kell meghoznia a Fidesznek, hogy a nép végre összefogjon és több százezren kimenjenek az utcákra?

Figyelt kérdés
Ez a romáknak lakásjuttatás szerintem sokaknak utolsó csepp a pohárban. Nem tudom,lesz-e ebből valami, de ha igen akkor itt tömeges megmozdulások lesznek.
2011. máj. 26. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne erőlködjetek, ha a nagy favoritotok, az MSZP talpon tudott maradni 2006-ban a megszorítás meg az öszöd speech és az azt követő események után, amikor tényleg az ország nagy része kormányváltást akart, akkor nem ettől fog elhúzni a jelenlegi kormány a kedvetekért.

Egyébként meg követhetnéd az eseményeket, mert a kormány már elhatárolta magát annak a dakotának a kijelentéseitől

2011. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Persze lehet hogy ha minden így megy tovább, és ekkora mértékben nő a leszakadottak aránya, hamar kiforrja magát valami. "


Nagyon érdekes gondolat! Pont hogy a Fidesz az a párt, ami gyakorlatilag deklaráltan szegény ellenes, mivel mindenképp a gazdagokban látja a jövőt, nem számolva azzal a ténnyel, hogy a szegények jóval többen vannak.

Lehet, hogy ez lesz a veszte. de milyen áron... :(

2011. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:50


te akaratról beszélsz, nem arról, hogy nem érsz rá, el kell menned dolgozni, hogy legyen miből élned :)

azt én sem állítottam, hogy egyáltalán ne tegyünk semmit, csak amellett érveltem, hogy az egész napos ácsorgással max. munkanélküliek leszünk az meg ugye nem jó...

De mindegy is, mivel abban szerintem egyetértünk, hogy kell a változás.

2011. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ne erőlködjetek, ha a nagy favoritotok"


ezt kikérem magamnak!

nem mindenki MSZP-s, aki nem szimpatizál a Fidesszel jó lenne ha elgondolkodnál ezen.

2011. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ez a romáknak lakásjuttatás szerintem sokaknak utolsó csepp a pohárban."


Téged istentelenül félrevezettek. Farkas Flórián mióta tagja a kormánynak?

2011. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!