Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még hány vérlázító törvényt...

Még hány vérlázító törvényt kell meghoznia a Fidesznek, hogy a nép végre összefogjon és több százezren kimenjenek az utcákra?

Figyelt kérdés
Ez a romáknak lakásjuttatás szerintem sokaknak utolsó csepp a pohárban. Nem tudom,lesz-e ebből valami, de ha igen akkor itt tömeges megmozdulások lesznek.
2011. máj. 26. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem ártana most már Nekünk Magyaroknak is összefogni, mert már ez agyrém!
2011. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
A magyar nép nem ilyen,a rendszerváltás óta kevés megmozdulás volt.Rendszerváltás idején 1,5 millió munkahely szűnt meg,az életszínvonal zuhant,még se történt semmi.A magyar ember magában elmorog de,nem hajlandó megmozdulni.
2011. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

"Ez a romáknak lakásjuttatás szerintem sokaknak utolsó csepp a pohárban."


Szerintem az egykulcsos jövedelemadó sokkal rosszabb, mint az, hogy páran a putriból elköltöznek máshová :)


Bármennyit hozhat, még mindig maradt annyi birka, aki rájuk tenné a voksát. Plusz az is érdekes, hogy kit választanának helyette


1. MSZP: na neeee.....

2. Jobbik: nem mindenki szimpatizál a szélsőjobbal, plusz a gazdasági programjuk egy kissé... khm utópisztikus :)

3. LMP: sokak számára komolytalan rétegpárt, plusz sikerült összemosni az SZDSZ-el (az utóbbi időkben úgy tűnik, hogy talán nem is alaptalanul)

2011. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Amikor lesz annyi akarat az emberekben(sajnos bennem sincs),hogy megukban 2-3ezer fővel is kint álljanak 1-2 nap folyamatosan a parlament előtt..

Akkor talán folyamatosan többen mozdulnának..

2011. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
romáknak lakásjuttatás, lemaradtam valamiről?
2011. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, olvass csak vissza a gyakorikerdeseken, vagy a neten...
2011. máj. 26. 19:28
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Basszus, ha nem segítenek a cigányokkal az a baj a libsiknek, ha segítenek akkor az. Amúgy szerintem se kéne nekik adni nem hogy házat, de semmit, de ez nem egy olyan hűdedurva lépés, hogy ez legyen az utolsó csepp.
2011. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy 100%-on van egy olyan válasz, melynek írója nem gondol bele, hogy nem mindenki ér rá naphosszat ácsorogni... :)
2011. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:44


Érdekes,hogy akkor a 100%-os azt üzeni,hogy tűrd,ha a szart nyalnod kell,és ne csodálkozz,hogy ezt látván a fejed teljesen bele is nyomják majd..


Emellett írtam,hogy én sem vagyok olyan,mert nem tudom megkockáztatni..

2011. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Magában a törvények okán soha nem lesz "forradalom" lázadás, legfeljebb csaholás. Ahoz hogy igazi elit elkergető hangulat alakuljon ki, teljesen más kell.

A reménytelenség egy olyan foka, amikor több 100ezrek milliók érzik hogy a fennmaradásuk vállt kétségessé.

Az pedig a lakhatás, és az élelmezés.

Mit is gondolsz,miért annyira égető a fidesznek a bankihitelesek megsegítése? Mert ők a gyutacs a bombán!

Persze lehet hogy ha minden így megy tovább, és ekkora mértékben nő a leszakadottak aránya, hamar kiforrja magát valami. De ahoz az kell hogy sok sok emberneka létfenntartása kerüljön veszélybe, ésne legyen vesztenivalója legalább 2-3millióembernek.

" még annyi se,mint ma"

2011. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!