Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érveket tudtok az LMP...

Milyen érveket tudtok az LMP ellen?

Figyelt kérdés

Eddig nem mondtak olyan dolgokat, ami nekem nagyon nem tetszene, szóval esélyes, hogy most vasárnap rájuk szavaznék. Gondoltam felteszem a kérdést, hátha kimaradtam valamiből.


- Ugyanúgy kritizálják a MSZP-t, mint a Fideszt.

- Zuglóban nem támogatták a MSZP-t, szóval nem csak a szájuk jár.

- A trianon emléknappal kapcsolatban senki sem szavazott nemmel. Schiffer igent nyomott, 12 ember tartózkodott. Egyébként csak az mszp szavazott nemmel.

- Ők próbálták bevezetni a plázaépítési moratóriumot. Érdekes módon erre nem zsidózott a kurucinfó

- Ők jelentették fel Gyurcsányt(pedig a "20 évért 20 év" nem az ő dumájuk volt)

- A nemzetközi diplomácia előtt tiszta lappal kezdhetnének, bár ez nem érdekel sok embert


Eddig csak olyan ellenérvek voltak, hogy "szdsz2", "orrnehéz" én meg "konzumidióta" vagyok. De bővebben még senki nem fejtette ki, hiába kértem. Ezért döntöttem a kérdés feltevése mellet. Mindenkit arra kérek, hogy lehetőleg ne másik párt mellett, hanem az lmp ELLEN érveljen, már amennyire ez politikában kivitelezhető.

Előre is köszönöm!


2011. máj. 4. 22:13
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"hazudsz!"- kössz...


"Az egész belváros azon belül is a 8 ker de lényegében már mindenhol tele elárasztották Budapestet is."- az átlag budapesti nem jár naponta a nyóckerbe. Egyébként a cigányok az összes huncutságot vidéken követik el. Ami itteni nagy durranás volt, az a Maugli-féle eset, bár ő nem budapesti. Szerencsére itt már elgettósodtak. Amúgy én budai vagyok, testközelből 3 éve nem láttam cigányt.

2011. máj. 5. 00:05
 22/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az a feltűnő, hogy az SZDSS "kimúltával" a "semmiből" előtűnt egy párt, amely egészen véletlenül felvette az SZDSS stílusát lefedte az SZDSS szavazóbázisát.

Aki próbált már egy újságban akár egyetlen egysoros hirdetést feladni, az tudja, hogy mibe kerül egy reklámkampány.

Erre jönnek az "újfiúk" az iskolapadból, és van annyi pénzük, hogy három hónap alatt úgy befutnak, hogy pont kitöltik a választások előtt azt a rést, amit az SZDSS maga mögött hagyott. Hát igen, "aki ugyebár nem iszik..."

Annak van pénze. Biztosan a pizza, és a visszaváltott üvegek árából sikerült...

Az fel sem merül, hogy a lebőgött SZDSZ támogatói, és pénzügyi körei vettek maguknak egy új ruhát (egy új pártot) hogy legyen közvetlen parlamenti érdekképviseletük.

2011. máj. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

1, Cohn-Bendit

2, Gyöngyöspata

2011. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani, hogy a cigánykérdés elől nem fordulhatsz el annyival, hogy nálad nem élnek. Nálam sem élnek, mégis fel tudom fogni a helyzet súlyosságát.

Baromi gyorsan nő a számuk, és Kelet-Magyarország egy részén már ők vannak többségben.

Hamarosan pedig megjelennek ott is, ahol eddig nem voltak.

És akkor nekiállnak jól megszokott életmódjuknak.

Lehet, hogy így nem érzed a helyzet nagyságát, de ha kicsit többet mozognál, és beszélgetnél olyan emberekkel, akik köztük élnek, más lenne a véleményed.


Az LMP meg ezen a téren semmi mást nem tett, csak kiállt a cigányok mellett. Hogy mit tennének, ha kormányra kerülnének? Még több támogatás nekik, rasszistáznák a magyarokat, és a védekezés utolsó esélyét is elvennék.

Már a mostani kormány is rossz, de az LMP már kifogásolta az önvédelemre való jog bekerülését az alkotmányba, és túlzottnak minősítette a tényleges életfogytiglanit, mert az elítélteknek is vannak jogaik.

Mégis mire számítsak egy ilyen párttól?

Hogy helyreállítsa a közbiztonságot?

Köszönöm, de nekem olyan párt nem kell, aminek kormányzása alatt még a mostanibbnál is kiszolgáltatottabb lennék a bűnözéshez, pedig azért már most sem kutya a helyzet.

2011. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

13:21- Ne érts félre, nem barlangban élek. Én is tudom, hogy milyenek a cigányok. Csak arra céloztam, hogy az én lakhelyemen nem ez az emberek fő problémája. Ha valahol az országban megkérdezel egy embert, hogy mi a fő probléma Magyarországon, akkor az első a cigánybűnözés lesz, maximum a második, ha a munkanélküliséget mondja elsőnek. Nálunk egyik sincs, ami nem azt jelenti, hogy az emberek leszarják ezeket a gondokat, inkább azt, hogy nem ez az elsődleges szempont. Most nem csak Budáról beszélek, hanem az egész fővárosról.

Budapesten az LMP szinte mindenhol legyőzte a Jobbikot. Úgy emlékszem 3 helyen volt, ahol nem, de két párt között ott sem volt 1%-nál nagyobb különbség.

A mi körzetünkben eleve kérdéses volt, hogy a Jobbiknak összegyűlik-e az elegendő kopogtató. Én azon csodálkoztam, hogy összegyűlt, mert szó szerint, egy jobbikost sem ismerek a környékről.

A hozzászólásomat azért építettem a Jobbikra, mert általában az LMP ellen jobbikosok szoktak érvelni.


[link]


Helmet- Mivel egy politikai "űr" keletkezett, ezért várható volt, hogy valaki megpróbálja betölteni. Sok LMP szavazó gazdag, szóval nem nagy kunszt a kampányt fizetni.

2011. máj. 5. 15:25
 26/27 anonim ***** válasza:

Ami így elsőre bevillan: Fiatalság, 7. Kerület, Tűzraktér, fű, flash mob, színes biciklis futárok raszta hajjal, umderground, tilos rádió, ördögbot, Szimpla, művész mozik, Greenpeace, szivárvány, öreg VW busz.


Valamiért az szdsz is ugyanezeket az érzéseket (sztereotípiákat?) hozta ki belőlem, úgyhogy nem tudom, mi a különbség, mások a vezetők, az egyetlen, ami más, az a határozott elhatárolódás az mszp-től

2011. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Valahogy nem egyezik az érveimmel.

Hazafiatlanok, cigánypártiak, ami nem is lenne baj, ha egyben a magyarokat is támogatnák, támogatják a melegházasságot.

Szerintem az alkotmányba be kéne kerülni, hogy létezik halálbüntetés, komoly számú tényleges életfogytiglan, és ön és magántulajdon védelmében lekövetett emberölés nem bűncselekmény.

2011. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!