Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érveket tudtok az LMP...

Milyen érveket tudtok az LMP ellen?

Figyelt kérdés

Eddig nem mondtak olyan dolgokat, ami nekem nagyon nem tetszene, szóval esélyes, hogy most vasárnap rájuk szavaznék. Gondoltam felteszem a kérdést, hátha kimaradtam valamiből.


- Ugyanúgy kritizálják a MSZP-t, mint a Fideszt.

- Zuglóban nem támogatták a MSZP-t, szóval nem csak a szájuk jár.

- A trianon emléknappal kapcsolatban senki sem szavazott nemmel. Schiffer igent nyomott, 12 ember tartózkodott. Egyébként csak az mszp szavazott nemmel.

- Ők próbálták bevezetni a plázaépítési moratóriumot. Érdekes módon erre nem zsidózott a kurucinfó

- Ők jelentették fel Gyurcsányt(pedig a "20 évért 20 év" nem az ő dumájuk volt)

- A nemzetközi diplomácia előtt tiszta lappal kezdhetnének, bár ez nem érdekel sok embert


Eddig csak olyan ellenérvek voltak, hogy "szdsz2", "orrnehéz" én meg "konzumidióta" vagyok. De bővebben még senki nem fejtette ki, hiába kértem. Ezért döntöttem a kérdés feltevése mellet. Mindenkit arra kérek, hogy lehetőleg ne másik párt mellett, hanem az lmp ELLEN érveljen, már amennyire ez politikában kivitelezhető.

Előre is köszönöm!


2011. máj. 4. 22:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Gyöngyöspatán kimutatták a foguk fehérét.
2011. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Figyelj, én valahogy sejtettem, hogy nem a Véderőt fogják védeni
2011. máj. 4. 22:18
 3/27 anonim ***** válasza:
54%

Ellenvélemény:


Egy gyermeteg bohócpárt, aminek a rettenthetetlen és megnyerő jelképe egy rohadt nagy, vigyorgó smiley, ami már alapvetően elárulja róluk, hogy szánalmas egy banda.

Védik a cigányokat és ezzel közvetetten támogatják a magyarok elleni cigánytámadásokat, így nemzetellenesek.

USA-beli pénzemberek finanszírozzák a pártot, akik elvárják tőle a szabadosság és az elvtelenség vallásának terjesztését.

Nem támogatják, hogy a magyar emberek életének szerves része legyen a becsületesség, szorgalom, tisztesség, erkölcsösség.

Akiket ismerek és szimpatizálnak vele, azok mind léha életmódot folytató, befüvezett, elvek nélküli egyetemisták, akik minden hétvégén buliznak és közben leokádják saját magukat.


Alapvetően körülbelül ennyi.

2011. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%

Most egyet kell értenem erhnn-el.


Mivel a szavazóbázisuk az SZDSZ-hez köthető, ez már önmagában hitelteleníti őket a választók szemében.

Rétegpárt marad, hiszen vidéken alig vagy egyáltalán nincsenek alapszervezetek. A "zöldséggel" sem tudnak sok embert magukhoz csábítani, mert 1. az átlagember csak magára gondol, a környezetére nem 2. a Jobbik vagy kisebb zöld szervezetek elhalásszák ezt is előlük. (legalábbis megpróbálják).

Továbbá jelen politikai és gazdasági helyzetben nem hiszem, hogy sokan támogatnának egy Nyugat felé húzó pártot.

ja és csak hogy ne maradjon ki: zsidók :D (ezt azért írom, mert van aki ez alapján dönt)

2011. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Én Győr példáját hoznám fel.


Az Audi 2500 új munkahelyet akart létrehozni egy gyárbővítéssel ehhez vettek egy füves területet.

Mindenki örült, de jött az lmp és elkezdtek hápogni, hogy azon a területen futrinkák élnek, ezért nem lehet oda semmit sem építeni! El kéne dönteni hogy a futrinkák vagy az emberi jólét fontosabb...



[link]

2011. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

"Nem támogatják, hogy a magyar emberek életének szerves része legyen a becsületesség, szorgalom, tisztesség, erkölcsösség. "


Ezt azért nem igaz. Jól illik a propagandádba, de akkor sem az.

ne érts félre: soha nem szavaznék rájuk a már említett "politikai korrektség jegyében diszkrimináljunk pozitívan bűnözőket" hozzáállás miatt.

Attól, hogy valaki füvet szív, nem lesz se jobb, se rosszabb ember. Számomra ez nem értékmérő (kivétel akkor, ha ezzel másoknak kárt okoz)

2011. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
43%

Én hallottam már olyan érvet, hogy a Jobbik "friss" párt adjunk neki esélyt a kormányzásra. Az LMP-t valahogy nem fogadnák el, mint friss párt, pedig a Jobbik nem egy új dolog, csak mostanában lett népszerű.


Másik érdekes dolog, hogy a nyugati megélhetési liberálisok inkább a közel-keleti konfliktusokban szegény terrorista iszlámokat védik a gonosz Izrael vagy USA ellen. Itthon ugyan ez a mentalitás megvan, csak mi nem szolidaritásból állunk iszlám oldalra hanem gyűlöletből amit megteremtett a jó öreg szovjet propaganda. Csodás nem?


Gyöngyöspata egy vicc volt, vagy legalábbis erősen arra dőlt. A tömegverekedés ahogy szélsőségesebb lapokon megjelent : "100 cigány rátámadt szervezetten 4 magyarra akiből 1 még véderős is volt." és ami a rendőrség és a térfigyelő kamera által rögzített felvétel szerint történt : Pár részeg kiment kiabálni késő este néhányan szóvá tették az erősen ittas barátunknak még feljebb állt és ezért beverték az arcát. Nem is tudom micsoda csinnadratta lett volna ha fordított esetben történt volna.

2011. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
44%

"El kéne dönteni hogy a futrinkák vagy az emberi jólét fontosabb... "


Véleményem szerint mindkettő.

Egy gyárat lehet máshova telepíteni, tele vagyunk pusztákkal.

na de ez már nagyon úgy hangzik, mintha védeném őket, amit 1. nem akarok 2. nem ez volt a kérdés.

2011. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23%
ugyanolyan fröcsögő populisták mint a Jobbik, csak ők a másik oldalon vannak...
2011. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

"Akiket ismerek és szimpatizálnak vele, azok mind léha életmódot folytató, befüvezett, elvek nélküli egyetemisták"- én kizárólag ilyen egyetemistákat ismerek, pártállástól függetlenül :D A jelképet nem tartom annyira fontosnak. Az erkölcs pedig relatív.

A cigánykérdés érzékeny dolog. Budapesti vagyok, tehát nem érzem a cigányok közelségét, de nem zárkózom el a vidékiek problémáitól sem. Szerintem már túl késő, hogy orvosoljuk a cigánykérdést.

És az is igaz, hogy gyárat bárhova lehetne építeni, még az adott térségen belül is.

2011. máj. 4. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!