Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinál a Fidesz?

Mit csinál a Fidesz?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve, hogy megalakult az új kormány.

Az én tapasztalatom az, hogy ez alatt az egy év alatt rosszabb lett. Bár több pénzt kapok kézhez az új adórendszer miatt, de ha az egyre növekvő árakat is számításba vesszük, akkor kevesebbet. Ráadásul ez az adórendszer is szabad utat ad a vállalkozóknak, hogy mindent leírjanak az adójukból. Ezzel ők szinte nem is fizetnek adót. A munkahelyek száma sem nő, sőt még csökkenteni akarják/csökkentették. Na meg ezek a látszatintézkedések, hogy hogy hívják Magyarországot... no comment. Meg küldözgetik a kérdőíveket, amikre teljesen egyértelmű a válasz, szerintem 99%-ban mindenki ugyanazt válaszolta. A cigánykérdés sem kerül megoldásra. Fentről Pintér azt mondja, hogy minden rendben, nincs szükség masírozásra. Érdekes, hogy az ottlakók ennek pont az ellenkezőjét állítják. Mondjuk szerintem ez is megoldódna, ha munkát adnának a cigányoknak. Jah, Gyurcsány még mindig szabadlábon van a többi bűnözővel együtt. Azért egy ország tönkretétele elég nagy bűn(szerintem), de lehet, hogy ők ezt jobban tudják...

Egy évvel a "fülke forradalom" után kijelenthetjük, hogy az ország tovább sodródik a szakadék felé. Ti hogy látjátok? És ki lesz az (melyik párt), aki megállítja? Mikor?


2011. máj. 3. 14:54
1 2
 11/14 doboszoli ***** válasza:
54%
Utolsó, állj át valami könnyebb drogra, mert követhetetlen vagy!
2011. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%

Gyurcsány remekül hasznára van a Fidesznek, amíg szabadlábon van és elpusztítja az MSZP maradékát is! :)


A Fidesszel inkább ez az erőszakos, nyomuló stílusuk, meg az amatőr kommunikációjuk és a teszetoszaságuk a baj. De a kialakult súlyos helyzetről az előző szoclib kormányok tehetnek, a Fidesz által követett gazdaságpolitikai irány pedig nagyrészt jónak mondható. Inkább az a kérdés, hogy mit tudnak az elképzeléseikből megvalósítani.

2011. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
bűnösök közt cinkos aki néma
2011. máj. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

érdemes elemezni a képet még a 2010-es választási fidesz kampány egy szórólapja itt:


[link]

2011. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!