Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinál a Fidesz?

Mit csinál a Fidesz?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve, hogy megalakult az új kormány.

Az én tapasztalatom az, hogy ez alatt az egy év alatt rosszabb lett. Bár több pénzt kapok kézhez az új adórendszer miatt, de ha az egyre növekvő árakat is számításba vesszük, akkor kevesebbet. Ráadásul ez az adórendszer is szabad utat ad a vállalkozóknak, hogy mindent leírjanak az adójukból. Ezzel ők szinte nem is fizetnek adót. A munkahelyek száma sem nő, sőt még csökkenteni akarják/csökkentették. Na meg ezek a látszatintézkedések, hogy hogy hívják Magyarországot... no comment. Meg küldözgetik a kérdőíveket, amikre teljesen egyértelmű a válasz, szerintem 99%-ban mindenki ugyanazt válaszolta. A cigánykérdés sem kerül megoldásra. Fentről Pintér azt mondja, hogy minden rendben, nincs szükség masírozásra. Érdekes, hogy az ottlakók ennek pont az ellenkezőjét állítják. Mondjuk szerintem ez is megoldódna, ha munkát adnának a cigányoknak. Jah, Gyurcsány még mindig szabadlábon van a többi bűnözővel együtt. Azért egy ország tönkretétele elég nagy bűn(szerintem), de lehet, hogy ők ezt jobban tudják...

Egy évvel a "fülke forradalom" után kijelenthetjük, hogy az ország tovább sodródik a szakadék felé. Ti hogy látjátok? És ki lesz az (melyik párt), aki megállítja? Mikor?


2011. máj. 3. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Majd mindjárt jön neked egy vérfideszes és elmagyarázza.

Az én véleményem az,hogy ez az első év a bebetonozásról szólt.

Érdemi változások nem történtek.

Elloptak 3000 milliárd nyugdíjat,16%-os adókulcs,aminél nem feltétlenül azon van a hangsúly,hogy ki mennyivel visz haza kevesebbet vagy többet hanem,hogy növeli az államháztartás hiányt.

Egyébként de ja vu érzésem van még anno az előző ciklusuk miatt.

2011. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

mikor étik meg már végre az emberek, hogy a politikusok semmit sem tesznek értük?


ezért nem szavazok már 40 éve.

2011. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Igazad van.

De remélem nem párt veszi át a helyüket, mert az ugyanolyan lenne, mint ők.

2011. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
72%
Lóf@szt! Azonkívül kizsigerel mindenkit, a sok hülye meg még mindig bedől nekik! :-(
2011. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Fake and Gay
2011. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Háborogni a legkönnyebb.

Túl nagy volt az állam, túl magas és bonyolult volt az adókulcs, ezt megoldották.

A BTK.-t már több ponton szigorították, de még túl enyhe, így jogos a félkatonai szervezetek masírozása. Amúgy meg ne az adókulcsváltozástól várd a fizetésed emelkedését, és ne varrd rá a Fideszre, az árak emelkedését. Amúgy meg a reálkeresetek ismét nőnek, és mivel neked még emelkedett is az adókulcs miatt is a fizud, ezért valószínűleg szándékosan ferdítesz.

2011. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Többnyire egyetértek veletek.

De azt nem érte,hogy Gyurcsányt miért kellene lecsukni? Azért,mert a Fidesz ezt sulykolja a fejekbe évek óta? Vagy azért,mert egyedüli politikusként beismerte,hogy hazudott?

Nem vagyok Gyurcsány-párti,sem MSZP-e. De már Antall József elkezdte az ország kiárusítását,leépítését! Nétdd meg a You Toubon- a Háború a nemzel ellen c. filmsorozatot!

A Fidesz előző kormányzása alatt Torgyán segítségével tönkre tette a mezőgazdaságot, szétverték az Állami Gazdaságokat. A földet bagóért eladták,adtak még mellé a nagygazdáknak (és Orbán feleségének) sok millió, vissza nem fizetendő állami támogatást.

Milliárdokat költöttek az Ország Imázs Központra,hogy megörökítse Orbán minden lépését.

Lehetne még sorolni a elsíbolt pénzeket.

Ezért Orbánnak nem kellene felelnie?

Legalább annyi kárt okoztak az országnak,mint Gyurcsány.

Amiért most "elakarják számoltatni" az csak mézes madzag a Jobbikosok felé.

Pár hónapja a Fidesz közölte,hogy a sukorói telekcsere NEM JÖTT létre.Az izraeli beruházó hatalmas kötbért kell fizessen a magyar állam javára.

Akkor hol itt az állam megkárosítása?

Nem a Fidesz dumájának kell hinni,hanem józanul gondolkodni,és több fórumon tájékozódni.

Ettől függetlenül Gyurcsány valóban eltűnhetne a politikai életből Orbánnal együtt.

2011. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
66%

Tönkreteszi az életünket!!!

22/L

2011. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%

Vesszen a Fidesz!

Vesszen a Jobbik!

Vesszen az Mszp!

Vesszen az Lmp!

2011. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Csak megjegyezném, hogy aki egy kicsit utánanéz meggyesi(direkt így) családjának, és az ő életének, érdekes dolgokat talál. Hol van most például a kedves apuka, aki véreskezű kommunista volt? Hogyan lehet egy ekkora szemétséget így tűrni? Nem vagyok Jobbik párti sem, sőt, nem hiszek a politikában. Kell egy új párt, aki nem azt nézi, hogy mi volt, nem politizál mindenhol, mert azt sem értem, hogy a majálisra miért kell politikát vinni? Nem lenne elég egyszerűen a tudat, hogy a megszavazott pénzzel ami a pártnak megy most egy rakás embernek okozok boldogságot?
2011. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!