Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak saját bevallása...

Orbánnak saját bevallása szerint nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 23:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%
Ez mondjuk nem is csoda, de erről nem ő tehet. Nem kellett volna a 8 évük alatt magukra haragítaniuk.
2011. máj. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Így születnek a petykák. Azt mondta, hogy az embernek egyébként is nagyon kevés igazán közeli barátja van, és neki inkább olyan közeli ismerősei vannak, akikkel hasonló gondolkodásúak. Akikkel hasonlóak az elveik...

Akkor ők végülis nem barátok, hanem elvtársak.

2011. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 doboszoli ***** válasza:
100%

Azt is mondta, hogy rájött, néhányan a pokolba kívánják.

No ebben nagyot nem téved, esetleg a létszámot illetően...

2011. máj. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Orbánt legfeljebb csak kopole tiszteli és tartja nagy tudásúnak! Egy ostoba, hatalomvágyó ember,nem több. Még abban sem vagyok biztos,hogy a közvetlen környezete tiszteli vagy szereti. Valószínűbb,hogy csak érdekből állnak mellette.

Az ország többsége viszont a pokolba kívánja.

2011. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Nem ezt mondta, tehát hazudsz. :)"


Először megkérdezték tőle, hogy amikor pl: focizik, akkor a sporttársakkal mennyire van jóban. Utána még 1X feltették neki a kérdést és ott némi habogás után nemmel válaszolt.

2011. máj. 2. 12:36
 16/18 anonim ***** válasza:
"Orbánt legfeljebb csak kopole tiszteli és tartja nagy tudásúnak!" A gy.k. - n nagy valószínűséggel. De ez még messze nem az emberek többsége. Kevesen írnak ide akik elégedettek a kormánnyal meg az életükkel is. Jövő héttől már én is csak késő este fogok valószínűleg írogatni, mivel sok munkám lesz, meg befejezem a szabimat, de nem tűnök el végleg, még ha sokan szeretnék is.
2011. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 doboszoli ***** válasza:

Tőlem, ugyan ellehetsz itt, legalább látjuk a "másik kaszt",

-aki szintén nem a többség sajnos- szempontjait is.

Nem azért,de Viktor olümposzi minősítése, tényleg barokkos túlzás.

2011. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jó, lehet hogy túlzok néha egy kicsit vele kapcsolatban, de én őt tartom a legjobb politikusnak, és pont. Amúgy tényleg érdekes, hogy azok akik eddig hasonló szemlélettel írtak mint én, kissé eltűntek. Már csak ezért is itt kell maradjak. Viszont hova lett sverdans?
2011. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!