Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Orbán a középosztály ellen...

"Orbán a középosztály ellen fordult". Olvassátok el. Szerintetek lesz ebből tüntetés, tiltakozás, és lázadás?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 30. 15:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%

Orbán az egész ország ellen fordult. Köszönjük a sok csukott szemű Fityeszesnek akik megszavazták őt.


12 órás munkanapok, szombati munkanap (!!!!!), horribilis összegű közüzemi díjak, megfizethetetlen élelmiszer- és benzinárak, zéró munkahelyek, zéró közbiztonság.


Hálás köszönet a Fityesznek. Szívem szerint plazmaágyúval küldeném mindet a pokolra...még ott is ők lennének a legkomiszabbak.

2011. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%
Nem lesz lázadás. Azok, akik az elmúlt években lángba borították a főváros utcáit, mind megkapták az áhított kormányzati illetve képviselői pozíciókat. Erre ment ki az egész ún. "fülkeforradalom".
2011. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
75%
Remélem lesz, mert ez már tűrhetetlen.
2011. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
14%
nincsen középosztály, tehát nem tudott ellene fordulni
2011. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
20%

Az MSZP-s pusztítás rendbetétele valóban nehéz feladat, de azért ne mindent a bérből és fizetésből élőkön hajtsanak már be, mert rohadt idegesítő.


Az egykulcsos adót lenyeltem, noha rosszul jártam vele, elfogadtam, hogy TALÁN a gazdaság fellendítését segíti elő és hosszútávon mégiscsak jól jön ki belőle az ember.


A magánnyugdíjpénztárak államosítása se volt a kedvenceim listáján, mert a jelenlegi népesedési mutatók mellett öregen nem lesz aki fizesse a nyugdíjakat. Hozzáteszem, hogy a bankokba se bíztam túlzottan.


A benzinárak égbeszökése és az élelmiszerárak emelkedése szintén igen kellemetlenül érintett, megtakarításaim így már a 0-át verdesik.


Ha erre még rátesznek néhány lapáttal... hát nem tudok mit mondani, b*sszák meg!


A kérdésre: szerintem nincs aki érdemben tudna tiltakozni. Az MSZP-s nyuggerek, max. elbotorkálnak valami tüntetésre, ha veszélyben a nyugdíj, de az út fárasztó és kimerítő a térig. Az LMP gyenge és kevés ahhoz, hogy tömegeket megmozgasson. A Jobbik, bár ellenzéki, kormányellenes tüntetést nem hiszem, hogy meg tudna szervezni, mert a Jobbik szimpatizánsok fele-fele arányban ellenzik és támogatják a Fidesz politikáját.

2011. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
22%
egy pár hete én is erről írtam itt hogy orbán kicsinálja a középosztályt,mintha ott lenne a fidesz szavazótáborának a többsége,csak így tovább orbán,te még jobban elkúrtad mint gyurcsány
2011. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Az öszödi beszéd után mekkora parádé volt mindenhol...azért mert az emberek hallottak pár olyan dolgot, amiket eddig is tudott mindenki. Most meg a fidesz által még nagyobb a sz.r de ráfogják az mszp-re...hogy csak az ő hibáikat hozzák helyre....ha most igazat mondanának, akkor nem folytatnák a munkásemberek tovább nyúzását.

egyik bagázst sem szeretem..mindnek az a célja, hogy a szinte létminimumon élőkön élősködjenek...de az mszp legalább megmondta, hogy elk.rták. (az már más dolog hogy hogyan..)

most meg még gyorsabban romlik tovább a munkások helyzete, de még mindig az mszpre hivatkoznak meg mutogatnak...

ocsmány az egész politika

2011. ápr. 30. 16:43
 8/33 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjak?!


Szr az egész, aki tud, az menekül innen máshová, aki nem tud, meg szív, mint a torkosborz.

Várom, hogy leteljen az 'uralkodási' ideje, és bízom abban, hogy még egyszer vagy TÖBBSZÖR ilyen nem fordul elő az országban, amit most művelnek/tesznek ..

Már régóta 'várom', hogy mikor törik ki a néplázadás, mikor veszik észre az emberek (nem csak azok, akik itt írnak mérgükben, haragjukban), hogy ez senkinek sem jó. Mikor indulnak el a parlament felé ...

Hiszen, mikor nem Orbánék voltak a csúcson, hirtelen annyian ráértek hétköznap, mintha munkahelyük sem lett volna, ahol reggel fel kellett volna venni az igát ... annyian tüntettek a parlament előtt. Bár, amennyi pénzt kaptak azok a 'statiszták' érte ... :)))

2011. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Orbának mi köze van a világ kőolaj ár emelkedéséhez? A világon mindenhol min 20 - 30%-al emelketek az élelmiszer árak, az union belül is, a elmult években kevesebb buza kukorica stb...termet mindenhol a rossz időjárás és a globális felmelegedés miatt! Mindegy ki lenne kormányon akkor is így lenne, de ezt is kenyük orbán nyakábba, talán akkor jobb lesz a termés. A szűklátókörű és tájékozatlan emberekből már nagyon elegem van!!!
2011. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
11%

17:22, á-á-á! Az uralkodás első szabálya: MINDENÉRT TE VAGY A FELELŐS.


Hogy mennyire terhelik meg adókkal az élelmiszer- meg a benzinárakat, az persze nem a kormány hibája. Itt semmi se a kormány hibája, emberek! A csúnyarossz náci fasiszta masiniszta Magyar Gárda az oka mindennek! Meg Freddy Krőger!


*facepalm*

2011. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!