Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van velemenyetek a magyar -...

Van velemenyetek a magyar - roma viszonyrol?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Mindkétfél hibás a bajokban,a házasság is kétféltől működik....a gárda csak tovább szítja a tüzet a véderő pedig még a cigánykérdésen is túlmutat,ők már az állambiztonságra veszélyesek,rengetek hungarista csoport van amúgy,amikhezképest a gárda egy nyávogó kiscica! És ezek a gyurcsány idején is működtek,olyan szervezetek mellyek erőszakkal akarják átvenni a Parlament irányítását,ezért képzik magukat ezek a militarista szervek! Persze ez gyurcsit nem érdekelte ,csak a gárda,ennyit róla is!!!
2011. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Mindkét fél hibás? Persze, a mi hibánk nyilván az, hogy adót fizetünk, hogy legyen mit enniük. És ha látunk egy cigány csoportot az utcán, akkor nem kerüljük ki 2 km-es kört téve, hanem van merszünk lesütött szemmel elmenni mellettük, hátha nem kötnek belénk.
2011. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

"Van velemenyetek a magyar - roma viszonyrol?"


Van, de ha leírom, úgyis törlik, nyilván jogosan.

2011. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, a többi népcsoport be tudott illeszkedni, csak a cigányok (nyugodtan mondjuk ki, elvégre ez a népcsoport neve!) képtelenek erre.

Na vajon akkor melyik fél a hibás?


Én személy szerint nagyon örülnék már annak, ha valamelyik szervezet kiüldözné innen őket... Nem normális dolog az, hogy este nem merek az utcán menni, mert már volt arra példa, hogy belém szúrtak egy kést FÉNYES NAPPAL!!!

2011. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Az első válaszoló kicsit el van tévedve... ezek a szervezetek nem azért vannak, hogy átvegyék a hatalmat, csupán akad néhány ember, akiben még van nemzeti érzés, és felismerte, mit okoznak a cigányok, és hogy le kell állítani őket sürgősen, ha kell, erőszakkal, különben évtizedeken belül ez itt nem Magyarország lesz már...

Egyébként a kérdésre válaszolva: többször raboltak ki minket cigányok, az unokatestvérem élettársa is a környék legrosszabb cigányfamíliájából való, ráadásul két szomszéd falu is tele van cigányokkal, így ismerem őket. A fiatal fiúk velem, egy fiatal csajjal, nagyon udvariasak és kedvesek voltak, sőt jókat buliztam velük régebben. De amikor mellettem kezdték el ütni a volt évfolyamtársaimat, akkor felment bennem a pumpa. Akit bírnak, azokkal talán rendesek tudnak lenni néhányan, de kutyából nem lesz szalonna, ezt mindegyik bizonyította előttem. Már a Kádár-rendszer is igyekezett beilleszteni őket a társadalomba, sikertelenül. Évtizedek, századok óta velük küzködünk, mégsincs semmi eredménye. tehát két lehetőségünk van: megpróbálunk békésen együtt élni velük, tűrjük, hogy raboljanak, verekedjenek, gyilkolásszanak csak úgy, mint eddig, szívják a vérünk, vagy végre összeszedjük magunkat és kiállunk ellenük, helyretesszük őket bármi áron, megmentve a fiatalokat, a gyerekeket, unokákat. El lehet dönteni...

2011. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Mindkétfél hibás a bajokban,a házasság is kétféltől működik....a gárda csak tovább szítja a tüzet a véderő pedig még a cigánykérdésen is túlmutat,ők már az állambiztonságra veszélyesek,rengetek hungarista csoport van amúgy,amikhezképest a gárda egy nyávogó kiscica! És ezek a gyurcsány idején is működtek,olyan szervezetek mellyek erőszakkal akarják átvenni a Parlament irányítását,ezért képzik magukat ezek a militarista szervek! Persze ez gyurcsit nem érdekelte ,csak a gárda,ennyit róla is!!!"



Most olvasd el a kérdést! :D

2011. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy folyamatosan romlik. Míg egyszer majd országos vérontás nem lesz belőle.
2011. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
van, magyar - cigány viszonyról
2011. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Milyen a roma-magyar viszony?


Pff. sz*r,de ezen nem kell meglepődni,nem véletlenül alakult így.

2011. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 jozsi2011 ***** válasza:
51%

Van véleményem nekem is a magyar - roma viszonyról....

Legyen elég annyi, hogy egyszer engem megtámadtak bűnözők akik véletlenül romák.. sőt a BTk szerint 2-8 évig terjedő büntetést kaphatnak ezért. (a körülmények miatt) no és lássatok csodát 30 nap előzetes után szabad lábon vannak annak ellenére, hogy bizonyítani tudjuk, hogy visszaeső bűnözőkről van szó, sőt megfenyegettek még úgy is hogy megölnek.

Na ha én tennék védelmemre valamit kirúgnának a munkahelyemről is.......


A véleményemet kitalálhatjátok ezek után.....

2011. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!