Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok, hogy undorító...

Nem gondoljátok, hogy undorító ez a Széll Kálmán tér és II. János Pál pápa tér elnevezés?

Figyelt kérdés

félreértés ne essék, nem a személyekről van szó.

De a Moszkva tér XY éve ilyen néven "fut", az emberek így ismerik. És mi is a baj az 1991 óta független Orosz Föderáció fővárosával? És... mi is a baj a Köztársaság térrel? Az, hogy nem Királyság tér? Vagy Viktor király tere?


2011. ápr. 28. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Pénz kidobás,gumicsont,figyelemelterelés.Nem kell vele foglalkozni.
2011. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dick Esmen ***** válasza:
100%
De én így gondolom.
2011. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Nem kell mindenbe belekötni


például azért lesz II. János Pál pápa tér mert most avatják boldoggá. Szerintem ez egyfajta tisztelet adás felé lévén, hogy keresztény ország vagyunk.

2011. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Én nem azt mondom, hogy undorító, csak egyszerűen fölösleges. Attól az a hely még ugyanaz marad, hogy az x évtizede adott nevét most megváltoztatják. Sokkal hasznosabb dolgokra is el lehetne költeni azt a pénzt, amit erre fordít az állam.
2011. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
nem felesleges, de nem is fontos. túl van lihegve. eddig is voltak átnevezések, csak nem foglalkoztak vele.
2011. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jó nyilván ha a "Kék nefelejcs utcát" átnevezik "Lila akác utcára" akkor nem olyan nagy dolog, mintha az egyik legfontosabb teret nevezik át egy olyan dolog miatt, amitől már betegesen tartanak.
2011. ápr. 28. 19:30
 7/16 doboszoli ***** válasza:
100%
19:12-vel egyetértek.
2011. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Régen volt Széll Kálmán tér. A komcsik kezték el átnevezni az utcákat és tereket. Most az átnevezett utcáknak és tereknek vissza kell kapniuk törvényes, legitim neveiket. Itt a pont.
2011. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Ja, a II János Pál Pápa teret én sem értem. Egyáltalán kikérték a Szentszék véleményét?
2011. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és a Liszt Ferenc Repülőtérrel és ilyen jellegű baromságokkal én se értek egyet.
2011. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!