Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek képzeli magát?

Kinek képzeli magát?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam egy cikket, hogy 2012-től a kormány lejjebb vinné az államilag támogatottak arányát a különböző felsőoktatási intézményekbe való bejutásnál. Az írás alatt voltak kommentárok is, főként olyanok válaszoltak, akik fent vannak a Facebook-on, és nem éppen kellemes kritikával illették a Magyar Köztársaságot - bocsánat, Magyarországot. Kinek képzeli magát Orbán? Csak azért, mert Ő a ranglétra tetején áll, már másoktól is el kell vennie a lehetőséget, hogy küzdjön? A buta gyerekeket - TISZTELET a kivételnek -, anyuci meg apuci befizeti a legdrágább egyetemre, utána meg olyanok kerülnek ki, akik írni sem tudnak helyesen. (Gondolok itt Pál úrra.) Így jövőre, mikor érettségizem gürcölhetek kétszeresen is jobban(ÉS Ti is) azért, hogy jó életem (életetek) legyen elfogadható fizetéssel.


* A buta gyerekeknél nem azt értettem, hogy én felülmúlok mindenkit, tévedés ne essék, csak ez a meglátásom. Nem tartom magam hiper-szuper okosnak, de szeretek tanulni és vannak álmaim.


2011. ápr. 25. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Béget a birkanyáj. Ennek az egésznek az a lényege, hogy ne legyenek felesleges diplomások. Aki tud és tanul az be fog jutni az államilag fenntartott helyekre, aki nem és apuci befizeti ahhoz mi közünk van? Megint a másik pénztárcájában való turkálás...

Sose jó semmi?

MSZP rendszere : fujj fujj

Fidesz rendszere : fujj fujj

Jó ezeknek az embereknek egyáltalán valami?

2011. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Élet és halál urának.
2011. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Teljesen egyetértek a felsőoktatási támogatások csökkentésével, mert röhej, hogy milyen jegyekkel kerülnek be az emberek, és milyen szakokon tanulnak AZ ADÓFIZETŐK PÉNZÉN!


Komolyan, aki más pénzén akar tanulni; az legyen kiváló, vagy tanuljon olyan szakon, ahol meg is térül az államnak.

2011. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

"Komolyan, aki más pénzén akar tanulni; az legyen kiváló, vagy tanuljon olyan szakon, ahol meg is térül az államnak.

"


Szép cél, csak az a baj, hogy mind az MSZP (tandíj bevezetése stb.), mind a Fidesz (jelen koncepció) ÁLLAMI PÉNZEN tanulhattak. Láthatjuk, hogy mennyi hasznunk volt belőle.

2011. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Maga pontrendszer a gagyi. Akkor most irassam a gyerekem gyenge szakközépbe, hogy szín 5-ös legyen, mint jó gimibe ahol 3-4 is lenne valamiből.

Aztán jön a pofára esés, hogy full 5-ös, de mivel nincs nyelvvizsgája akkor se veszik fel pl.: orvosnak?

A pontrendszer a sz&r. Írasson az Egyetem felvételit és pontozza le azt, mert a középiskolai oktatás nem egységes.

Az meg sajnos az élet iróniája, hogy a gazdag hülyék jutnak jó álláshoz, mivel a gazdag szülőknek vannak jó kapcsolatai és a csoró-diplomás szegény hiába okos és kítünő is oszthat szorozhat hó végén, mert annyira keveset fog kapni valami csicska cégnél/ vagy állami alkalmazottként.

2011. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

"Szép cél, csak az a baj, hogy mind az MSZP (tandíj bevezetése stb.), mind a Fidesz (jelen koncepció) ÁLLAMI PÉNZEN tanulhattak. Láthatjuk, hogy mennyi hasznunk volt belőle."


Értelmetlen a válaszod, semmi köze ahhoz, amit írtam.

2011. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Értelmetlen a válaszod, semmi köze ahhoz, amit írtam."


Akkor oilvasd el újra amit írtam.

Ne az játssza itt a spórolóst, aki az állam vérét szívja a legjobban (politikusaink)

2011. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Tegnap olvastam egy cikket, hogy 2012-től a kormány lejjebb vinné az államilag támogatottak arányát a különböző felsőoktatási intézményekbe való bejutásnál."


Talán ezzel valami baj van?


Vagy most eljátsszuk azt, hogy azok, akik egy-két hónapja még lila fejjel óbégattak a "haszontalan bölcsészek" meg a "hülye kommunikáció szakosok" ellen, azok most védelmükbe veszik a gagyi képzéseket, csak hogy ezt is Orbán ellen lehessen fordítani?


Kicsit átlátszó ez a hiszti, amit műveltek, kedves baloldali polgártársak.

2011. ápr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ne az játssza itt a spórolóst, aki az állam vérét szívja a legjobban (politikusaink)"


Márpedig hatalmas csökkentéseket kell bevezetni MINDENHOL, mert kész luxus, amit a magyar állam elkölt. És amikor oktatásról van szó, nem kell azzal magyarkodni, hogy politikus így meg úgy.. az egy külön téma, nem jogosít fel arra, hogy akkor minden állampolgár ugyanúgy szórja a pénzt.


Ez egy hülye magyar szokás, hogy fizessen mindent az állam: egészségügy, oktatás, nyugdíj, nyaralás, és 1000 féle segély. Undorító. A pórnép persze imádja -.-

2011. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És az is hülye magyar szokás, hogy itt vannak a legmagasabb adók?
2012. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!