Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi velemenyed arrol aki a...

Mi velemenyed arrol aki a valovillaggal kapcsolatban nagyon okosnak kepzeli magat, mindenrol csak negativ velemenye van?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kell bemutatni.
2011. márc. 4. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért milyen véleménnyel legyen róla az ember?:D

Akinek beveszi a gyomra az nézze, aki meg nem az ne nézze de attól még lehet róla véleménye. Ha nem tetszik tovább lapozol. Én sem nézem a híreket úgyhogy nagy ívbe tojok rá.

2011. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A kerdes kicsit szemelyeskedo,csak nem tudtam maskent megfogalmazni hogy ne toroljek azonnal.


aki gyakran jar ide tudja mirol is van szo.

2011. márc. 4. 14:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Mutass nekem kérlek akár egyetlen pozitívumot a műsorral kapcsolatban!
2011. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már teljesen ki vagyok T-TTőle.Ha nem a kedvencéről mondasz jó kritikát akkor már rögtön kötözködik.Mindenkinél okosabb,mindig idéz valaki hozzászolásából valamit és azt leértékeli és nem tetszését fejezi ki.Elegem van belőle:).Azt hittem csak engem zavar.
2011. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsonal a pont:)


azert ne szemelyeskedjunk enyire:)

2011. márc. 4. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

"Akinek nem inge ne vegye magára".

2011. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Látjátok,én elmaradott vagyok,még kedvencem sincs :)

Egy darabig néztem,de már vagy egy hónapja nem érdekel.

2011. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző három VV szereplői szerint is pocsék volt a válogatás, már az elején klikkes lett és agresszívek a szereplők. Nem játékot játszanak, hanem háborúznak. Vagyis pocsék, kár nézni.
2011. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

15:29 jol mondod:)


Amugy te mit teszel?lelallsz vitazni vagy hagyod?

2011. márc. 4. 15:48
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Engem is felmérgel!Mindíg okoskodik és a nagy szavaitól azt hiszi micsoda májer.Van,h nem is jól használja.Engem a multkor a helyesírásom miatt oltott,meg leh.lyézett,azóta oltom én is.Azóta -2%!Mindenki vét helyesí-i hibát,emiatt nem kéne leminősíteni senkit.Pont ő u.at,amikor tele vannak a komm.-i hibákkal.Mindenkit leh.lyéz(már váltott butára),de ha vki nem úgy gondolja,min ő(sokan),jön a nagyon okos,cinikus szövegével!már írtam neki,h egy a.errált f.szf.j.Nem szokásom senkiről ilyet írni,de mivel sokmindenkit lenéz,le.h.lyéz köztük engem is(soha nem írtam rá eddig semmi negatívat),hát nem érdekel a jó modor.Ez egy gy.gyegér,akinek nincs senkije,otthon ülő nulla.Ettől boldog,felsőbbrendűnek érzi magát.csak érzi!Kíváncsian várom a h.sz.-át!Ja,az a baj,h minden kérdésnél más a véleménye,egy adott dologról:)
2011. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!