Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Miért hagytuk, hogy így...

"Miért hagytuk, hogy így legyen? "

Figyelt kérdés

by: Illés együttes

Gondolok itt elsősorban arra, hogy a FIDESZ a legújjabb törényjavaslataival a magyar nép minden rétegének (diákok, nyugdíjasok, munkaélküliek stb.) csak bosszúságot okozott.


2011. ápr. 10. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

"Van, aki hagyta, van aki nem..."

by: Hobo Blues Band

2011. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyszerű idézetet, szerinted ezzel most mennyivel lettem okosabb??? -.-
2011. ápr. 10. 07:42
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert sok ostoba ember elhitte a propagandájukat! Sőt,még ma is vannak,akik hisznek nekik!
2011. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

AHA

És miben más most bármi mint 5 éve volt?(persze csak a politikát nézve)

2011. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez azért van mert nekünk semmi se jó. se mszp, se fidesz, se oroszok, se németek. ilyenek vagyunk.
2011. ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezt a kérdést úgy 10 éve tettem fel magamnak. Én már akkor láttam, hogy ami itt folyik, az finoman szólva zsákutca, durvábban katasztrófa. És azóta lépésről lépésre szépen bontakozik is a katasztrófa.


Most már nem az a kérdés nekem, hogy miért hagytuk, hanem az, hogy meddig hagyjuk. Örökké ugyanis nem hagyhatjuk, mert akkor a permanens megszorítások révén eljutunk először az 50-es, 60-as évekbe, aztán a 30-as évekbe, aztán a középkorba, majd végül a kőkorszakba. Látni kell, hogy Magyarország a világ szinte egyetlen országa, ahol nem alakult ki olyan modell, amiben az emberek meg tudnának élni.


Egy vékony tőkés politikai elit tobzódik, közben a tömegek létalapjukat vesztik. Nincs munkahely, ha van, nem fizetik meg, az agyonszabályozás miatt lehetetlen az önfoglalkoztatás, egy szó mint száz, nem lehet megélni. Pl. ha már nincs munkám, miért nem engedik, hogy pogácsát áruljak a környéken? Ezt még a szocializmusban is szabad volt. Miért kell HCCP normáknak, meg mindenféle baromságnak megfelelni, aminek egy kisember nem tud? Miért vagyok segélyre és nyomorgásra ítélve? És valahogy így van az egész ország... Nem lehet ezt így továbbcsinálni, és az elnyomorodás mindenkit elér, kivéve a felső haramiakasztot.

2011. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Birkák,fehér négerek vagyunk , nekünk fiataloknak

lépnünk kell, mert a szülök kihalnak és nem fognak támogatni......

2011. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert amint leadtuk a szavazatunkat az általunk választott pártra, onnantól fogva nem nagyon van beleszólásunk a dolgokba (illetve kivételes esetekben: népszavazás).
2011. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:40"

Szeretem Hobo-t :)

2011. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, Sverdans! Én is :D és itt IS milyen igaza van...
2011. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!