Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a bűnözők...

Mit gondoltok a bűnözők kikerüléséről/megelőzéséről?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt két nappal ketten kiraboltak, elvettek telefont, pénzt, fülhallgatót. Gondolkoztam, vajon mit lehet tenni. Ti mit mondotok?
2011. ápr. 9. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"A kárpátiás pólót le lehet venni, de egy cigány nem tudja levenni magáról az előítéleteket. És ha a kárpátiás emberünk tudja, hogy ezzel irritálja a cigányokat akkor most ki a hibás, hogy belekötöttek?"


Hehe, ez nagyon vicces. :D

Magyarországon élünk, magyar emberek vagyunk, de szerinted a cigány fiataloknak a legtisztább joguk van bandába verődve járni-kelni az utcákon és minden magyarra lecsapni, aki "túl magyar" a megítélésük szerint. És mindez Magyarországon, a mi földünkön. Gratulálok... -.-'


Én is nemzetben gondolkodó vagyok, de azért elvárom tőlük, hogy tolerálják nekem azt, ha kifejezem a ruházkodásommal a gondolkodásomat, amikor én is tolerálom nekik, hogy vonyíttassák azt a nyavajgó mocskot, amit ők zenének neveznek és azt is elviselem, hogy teleüvöltik az egész központi buszmegállót és az utcát a kalkuttai-üzbég hanglejtést idéző magyar beszédstílusukkal. Nem beszélve arról, hogy amikor valaki szépen megkéri őket, hogy fejezzék be ezt a viselkedést, akkor körbeveszik, mint a hiénák a zsákmányt és kis híján darabokra tépik. Nekem persze kötelességem mindezt nyugalomban végignézni és nem beavatkozni, azonban szólni a drága rendőrségünknek, akik vagy kijönnek fél óra múlva, vagy egyáltalán meg sem mozdulnak. Ha személy szerint odamegyek, hogy megvédjem azt, akit bántanak, akkor én leszek a rasszista, mert bántottam szegény cigányokat, még akkor is, ha valakit megvédtem ellenük és nem én támadtam (mert támadni soha nem szoktam).


Tehát itt tartunk jelenleg 2011-ben. Csodálatos kilátások elé nézünk. -.-'

2011. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig a cigányok miatt sem azért vannak negatív előítéletek, mert idejöttek többszáz évvel ezelőtt, a magyar őseink meglátták őket és ezt gondolták:


"Nahát, mi most elhatározzuk, hogy ezekről az emberekről rosszat fogunk gondolni!"


Nem, nem így volt, kedves Ákos. Ez úgy történt kérlek alásan, hogy idejöttek és pont úgy viselkedtek, ahogy a mostanában is. Ugyanolyan állatok, ugyanolyan vadak voltak, mint manapság és ezt a becsületes magyar ember nem tűrte el, mert a magyar embernek van egy erkölcsi és viselkedési minimum szintje (ami nálunk is kiveszőben van, hála az olyan lefelé szintező agylágyultaknak, mint te is vagy), amit elvár ahhoz, hogy valakit embernek nevezzen.


Az a megállapításod, miszerint ha a cigányok nem tudnak hozzánk felemelkedni emberségben, akkor nekünk kell lesüllyednünk az ő szintjükre, teljesen irreális.

Körülbelül annyi logika van benne, mint a szocializmus egyenlítősdijében, ami így működött:


"Ha mindenkit nem tudunk gazdaggá tenni, akkor legyen mindenki szegény, de legalább egyenlők leszünk és az milyen jó is lesz úgy, bizony ám, mert így senki nem lehet több a másiknál!"



A kérdésre válaszolva pedig annyit tudok mondani, hogy ez egy folyamat, ami nem most kezdődött. A cigányok már alapvetően olyanok, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül elvesznek tőled bármit, nagyon kevés köztük az olyan, aki nem zsigeri tolvaj, de még azoknak is eléggé ergya a viselkedésük és világképük.

A magyarokról pedig annyit, hogy mi is lefelé süllyedünk erkölcsileg, de ezt már fentebb említettem. Köszönhető ez annak, hogy szinte teljesen kiveszett az emberekből a kereszténység másokat tiszteletben tartó és felkaroló mivolta, másrészt most is folyamatban van a maradék kiölése, pedig pont ez volt az a tényező, amire a civilizációnk felépülhetett. Ez van. Akinek nem tetszik, az tegyen ellene, kezdje magával a változást. Én is így teszek.

2011. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!