Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a bűnözők...

Mit gondoltok a bűnözők kikerüléséről/megelőzéséről?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt két nappal ketten kiraboltak, elvettek telefont, pénzt, fülhallgatót. Gondolkoztam, vajon mit lehet tenni. Ti mit mondotok?
2011. ápr. 9. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 100%-os megelőzés nincs.

Én annyit tettem, amikor a 8. kerületben laktam, hogy nem vettem drága telefont, hanem csak egy olyat, amit nem sajnálok (kb. 2 ezer volt). Igaz, ma is azt használom :D

Kp-t és értékes dolgokat meg nem hurcolok magammal. Ezt akkor kezdtem, de ma is így vagyok vele. A bankkártyámat meg tőlem vigyék, ahova akarják, kevéssé valószínű, hogy pont ráhibáznak a pin kódomra.

2011. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Feljelentést teszel ismeretlen tettesek ellen, megmondod hogyan néztek ki és előkerítik őket. Persze ha valami jó kis póló volt rajtad amibe bele köthetnek pl "Magyar vagyok nem turista" vagy "White Power" akkor nem tudok sokat garantálni.
2011. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Azt, hogy ha férfi vagy, akkor keress egy cigány feleséget, és akkor a gyerekeid biztonságban lesznek.


Nekem bevált. Faterom magyar, ezért úgy is nézek ki, anyukám cigány, így a "tesók" észreveszik rajtam az arcvonásokat, tudják, hogy közülük való vagyok. Idáig még egyszer sem kötöttek belém.


Persze ha egyesek saját maguk életét nehezítik meg (pl hunniás vagy kárpátiás pólóban rajoskodnak), akkor ne csodálkozzanak, hogy betalálják úton-útfélen. Ha meg minden kötél szakad, akkor vagy elő kell venni a bicsakot, vagy lenyomni egy istenes sprintet.

2011. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert nagy-magyarországos cuccokban járnak még nem ok, hogy megverjék őket. Ha a liberálisok ennyire ellene vannak a diszkriminációnak, akkor az ellen miért nem tiltakoznak, hogy kárpátiás póló miatt vertek meg valakit?
2011. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekem anyám apám fehér bőrű és én sem vagyok más, de belém sem kötöttek még. Pedig 5 kilométerre van egy elgettósodott falu és szoktam azon a buszon utazni amelyik oda megy és átmegy az én falumon. És van egy ismerősöm aki szintén itt lakik és zsigerből rühelli a cigányokat, belé már belekötöttek. Ez most hogy lehet?
2011. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

ma 18:54


A kárpátiás pólót le lehet venni, de egy cigány nem tudja levenni magáról az előítéleteket. És ha a kárpátiás emberünk tudja, hogy ezzel irritálja a cigányokat akkor most ki a hibás, hogy belekötöttek? Hát naná, hogy a cigányok. Nagyon jó mentalitás ez a csak azért is, aztán az önhibámat majd magyarázom azzal, hogy benne van a vérükben.

2011. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 KÁELEF ***** válasza:
100%
Vegyél gázfegyvert, gázspray-t, gyakorolj vele sokat és használd ha szükség van rá.
2011. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Biztos cigányok voltak! Magyar ember ilyet nem csinál!
2011. ápr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, de az előző két kérdésemet, amiben a kérdésem ugyanez volt, csak cigányokkal, kitörölték, mert nem tetszett a moderátor úrnak...
2011. ápr. 10. 09:13
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha bemész a rendőrségre, és befröcsögöd, hogy kiraboltak a mocskos tetves cigók, egyből tudni fogják merről fúj a szél, ezért jobb a higgadt helyzetkezelés, mint az azonnali faji csoportosítás.
2011. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!