Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy sok elvileg...

Miért van az hogy sok elvileg "ős magyar" terméket" már nem is itt gyártanak, de még mindíg ott van rajta a tricolor?

Figyelt kérdés

Olyan temékek, győri édes, pöttyös rudi, kalocsai paprika, boci csoki, pick stb stb.

Ma hallottam a Tv ben, és elképedtem, a listán.

Miért nem lehet egyszerüen annyira megbüntetni egyrészt a név miatt, " hiszen nem magyar" másrészt sokszor a tartalom miatt " ami silány" hogy elmeenjen a kedvük?

Miért nem tesz semmit a fidesz, csak szavakban ezek ellen?


2011. ápr. 1. 09:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tök mindegy honnan hozzák be ha itt csomagolják,és magyar a forgalmazó rátehetik a magyar termék feliratot.
2011. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igazából itt az lenne a lényeg, hogy minél több olyan dolgot vásárolj, ami után az adó, és a termék és a konkrét ár is a magyar gazdaságban marad. Ezért ne vedd meg a német vonalkódos tömeggyártású 30%-os sonkát a lidl-ben, hanem inkább menj henteshez.
2011. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Mirőőől beszéltekk?


Ha vbalammi, nnem madzsar, akkor astat hogy lehet ellllátni madgzsar zsászlóval?


Piacgazdaság, az nem = azt csinálok annak a nevében amit akarok!

Vagy hogy dioxinos paprikával járatom le a magyart miközben semmi köze az országhoz.


Hallottatok már az isso rendszerről!

Pontosan az Eu az ami mindennek szeretné " persze hogy nem, csak szavakban" az eredetét figyelemmel kísérni.


Persze semmi nem számít, s szabály se jog, sem etika, ha az az Eu befolyásos nagy gazdaságait érinti.


Annyira unalmas már ez a helyesssssíííralkjosjdsi verseny.

Ha nem tudod elolvasni azt a szöveget amit írok, akkor az lehet hogy én, lehet hogy sokszor melléütök, de te nem tudsz olvasni.

2011. ápr. 1. 11:56
 14/19 anonim ***** válasza:
Istent nagy i-vel kell írni Sverdans.
2011. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, bárki tévedhet, de nem ennyit!

"de te nem tudsz olvasni."

Hát, azt hiszem te már inkább direkt rájátszol erre.

2011. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Sverdans válasza:


Mint mondtam, bárki tévedhet, de nem ennyit!

"de te nem tudsz olvasni."

Hát, azt hiszem te már inkább direkt rájátszol erre.



Nem játszok és a világon semmit.

Egyszerüen sokszor dolgozom a gépen, miközben itt írogatok. Így aztán előfordúl sokszor, hogy gyorsan és ellenőrízetlen írok.

2011. ápr. 1. 21:40
 17/19 anonim ***** válasza:

Milyen TV-ben mondták ezt?

A pöttyös túrórudit mióta nem Mátészalkán gyártják? A pick mikor költözött el Szegedről?

Mindenről lemaradok.

Nem is tudtam, hogy a pöttyös túrórudi csomagolásán magyar zászló van.

2011. ápr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez valami parasztvakítás?

Ki terjeszti ezeket?

Valami linket mellékelhetnél már, ha ezt terjeszted!

2011. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nincs link? Semmi infó?

Szóval te találtad csak ki az egészet:(

2011. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!