Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök az új fegyvertörvényne...

Örültök az új fegyvertörvénynek? Vesztek majd pisztolyt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondták, gyakorlatilag nem történt változás, mindössze arról van szó, hogy a múlt évben bevezetett korlátozásokat vonják vissza, de még így is a magyar marad az egyik legszigorúbb fegyvertörvény Európában.


"És ha tudja a támadó, hogy fegyver lehet az embernél, vagy komolyabb ellenállásra számíthat, attól nem biztos, hogy visszaretten, lehet, hogy egyből még brutálisabb lesz, legyilkol kérdés nélkül, és akkor mire mentem azzal, hogy megvédhetem magam?"

Ha tudja, hogy fegyver lesz nálad, valószínűleg meg se próbálna megtámadni.

De ha mégis valaki az életedre akar törni, most is ugyanúgy megteheti, az egyetlen különbség az lenne, hogy egy liberálisabb szabályzás esetén lenne rá lehetőséged, hogy törvényesen védhesd a saját életed.

2011. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 KÁELEF ***** válasza:
60%
Nem lesz abból semmi, esetleg a felső gazdag réteg lesz felfegyverezve. Különben is, a fidesz ígérgetett már elég sokmindent, de abból nem sok valósult meg.
2011. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Annyira nem.

Majd meglátjuk, valószínűleg nem.

2011. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem elég őrültség lenne mindenféle tesztrendszer nélkül az emberek kezébe fegyvert adni. Gondolom megszaporodnának a "fussunk be a boltba oszt vegyük el a pénzt" típusú rablások. Aki az önvédelem joga mögé bújik az igencsak felelőtlenül gondolkodik.

Amerikában is lehet fegyvert tartani oszt mekkora is a lövöldözések által elhalálozott emberek száma ? Nagy .

Közbiztonság ? HAHAHAHAHAHAHA.......

Tehát van rá példa, hogy nem jó dolog ez.


Ökörköri

2011. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha lehetséges, akkor én egy kézi zsebágyút veszek. Esetleg egy lézerpisztolyt, mint a Csillagok háborújában.
2011. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!