Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a politikusok...

Szerintetek a politikusok tisztában vannak avval, hogy a gatyamadzagot meddig lehet húzni vagy kihasználják a választóik türelmét?

Figyelt kérdés
Szerintem a politikusok igy a pártok tudják, hogy a választóik mennyire toleránsak és tudják,hogy a szavazóik több mint 50 % a már csak önérzetességből sem fog panaszkodni. Erre lesznek 2012-ben kíváncsiak Orbánék az előrehozott választáson. Így lehet, hogy megerősítést fognak kapni, de biztos hogy csak 2014-ig. Utána kire lehet szavazni, mert Gyurcsány szerint nem lesz olyan párt,aki meg akarja nyerni a választás a hatalmas államhiány miatt.
2011. márc. 31. 12:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ma 13:27 -


"Kedves Nagyvállalkozó" engem érdekelne az a terület, ahol még tudsz alkalmazni embereket. Mindegy, hogy az ország melyik részén élsz, mobil vagyok. És ugye remélhetem, hogy nem félműszakra leszek bejelentve, valamint megadod a Fidesz által kért bérkiegészítést is, amelyről a jelenlegi munkaadóm azt mondta, hogy attól kérjem aki kitalálta. Ha le mered írni, azt sem bánnám, hogy milyen munkakörben pl. 10 éves tapasztalattal mennyit tudsz fizetni. Hálám örökké "üldözni fog" és köszönöm.

2011. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is úgy alapítottam közel 20 éve céget hogy van egy külföldi üzlettársam. Magyarország nincs abban a helyzetben hogy kirakja a külföldi tőkét. Attól még a magyar dolgozók keresik a pénzt és a magyar államnak megy az adó, a tied egy nagyon téves elképzelés. Kedves Rityu, a 4. hozzászólásban ott vannak a válaszok, mert azt is én írtam meg az elsőt is.



De szeretem ezeket a válaszokat!

"Nincs igazad" csak mert ketten mondtuk!


D miben nincs igazam?


Hol vannak az érvek? A logikus gazdasági hatásokat számbavevő lehetőségek, az eredő, az indukátorok stb stb!


Sajnos amíg ilyen emberek sokan lesznek ebben az országban, és lehet őket etetni a sok csakkal, meg hittel, minden gazdasági logika nélkül, addig csak le a lejtőn!

2011. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mivel máshol már leírtam mit is csinálok valójában, ezért most úgy döntöttem bemásolom egy másik kérdésnél adott válaszomat, hátha így jobban fogjátok magatokat érezni. Kifejlesztettem egy olyan technológiát amivel közel gyémánt keménységű anyagot tudok létrehozni. Óriási piaca van külföldön, és szó szerint bármit meg tudok belőle csinálni, csak a szerszámot kell hozzá mindig megterveznem. Van egy német üzlettársam, aki a piacszerzésben tevékenykedik, nekem a fejlesztéseket és a gyártási eljárásokat kell megoldanom. Húsz éve csinálom már, és mivel az ára is olcsóbb mint az ipari gyémántnak vagy a titánnak ,nagyon nagy bevétel származik belőle. Ezt még a kínai vackok sem tudták megölni, mivel ahol van pénz a minőségre ott meg is veszik azt. Ezért nincs piaca Magyarországon, nálunk mindig az olcsóbb, silányabb áru a kelendő. Egyébként a csípőprotézisektől a textilszálvezetőkön át a horgászgyűrűkig sok minden van a palettán, de mint írtam is csak külföldre. Nem mellesleg több mint 70 ember dolgozik a cégnél nagyon magas fizetésért(300 ezer nettó felett), tehát munkahelyteremtés is egyben, és itt nincs adócsalás, nem is lehetne. Ennyi volna a történetem. És nálam így a dolgozók még jobban jártak, pedig eddig sem panaszkodtak. Ha van termelés, van piac, ott van gazdaság is. Csak legyen aki képes ezt megcsinálni.
2011. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
21.22 És a kérdésre mi a válaszod ?
2011. ápr. 1. 07:32
 15/18 anonim ***** válasza:
Arra már válaszoltam az elején. Ezt az egyik válaszoló érdeklődésére írtam le.
2011. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
27 % "rendbe fogják hozni az országot amennyire csak lehet ...." na ettől félek. Egyébként ilyen garanciák vannak az uj alkotmány tervezetbe is. Pl igyekszünk, minden erővel, lehetőségünkhöz mérten ...stb. És akkor mi lesz az eredmény? Jár, jár de nem fog jutni. Ez nem garancia !
2011. ápr. 1. 17:58
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nem érdekel hány százalék tartja hasznosnak amit írok. Azt nézd meg mit alkottam meg az életben, az 100 százalékig hasznos. Minél többen lennénk, annál jobb lenne az országnak. És igenis a Fidesz ebben az irányban halad, a többi az embereken múlik.
2011. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A százalékok engem is hidegen hagynak de a válaszodra akkor is az a véleményem és ez a színtől teljesen független.
2011. ápr. 1. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!