Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a politikusok...

Szerintetek a politikusok tisztában vannak avval, hogy a gatyamadzagot meddig lehet húzni vagy kihasználják a választóik türelmét?

Figyelt kérdés
Szerintem a politikusok igy a pártok tudják, hogy a választóik mennyire toleránsak és tudják,hogy a szavazóik több mint 50 % a már csak önérzetességből sem fog panaszkodni. Erre lesznek 2012-ben kíváncsiak Orbánék az előrehozott választáson. Így lehet, hogy megerősítést fognak kapni, de biztos hogy csak 2014-ig. Utána kire lehet szavazni, mert Gyurcsány szerint nem lesz olyan párt,aki meg akarja nyerni a választás a hatalmas államhiány miatt.
2011. márc. 31. 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Amit az ő kormányzása idején szenvedett el az ország. Most meg osztja az észt. Rendbe fogják Orbánék 2014 - ig tenni az államháztartás hiányát amennyire csak lehet. És akkor majd minden kétkedő meg fog lepődni. Addig sok új munkahely is fog létesülni, hiszen az adótörvény, társasági adótörvény, családi adókedvezmények mind ezt a célt szolgálják.
2011. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Tehát csak türelem, most jönnek a megszorítások, de két év múlva már nagyon jól fog élni mindenki, csak addig kell tűrni, tűrni és tűrni.

Ezt hallom az elmúlt 30 évben.

Tudod, én ezt már unom, kedves első.


Másrészt a kérdésre válaszolva: Orbánék fel se tudják fogni, milyen nehéz helyzetbe kerültek családok a növekvő hitelek, a növekvő árak, a gyenge forint miatt, milyen rohadt nehéz minimálbérből megélni, nem beszélve a segélyről, vagy a 30ezres közfoglalkoztatásról, el se tudják képzelni, milyen úgy kitenni a ruhát száradni, hogy benne van a pakliban: ha megszárad, nem te fogod beszedni, hanem egy "ismeretlen elkövető".

Orbán soha az életben nem végzett kétkezi munkát, nem tudja, hogy élnek ezek a családok. Csak annyit lát, hogy tele a pláza, és drágánál drágább ruhákban járnak a zemberek.


Egy aluljárón nem vágott még át életében, soha nem ült buszon, soha nem kellett minimálbérből kigazdálkodnia hitelt.

Nem tudják, meddig lehet húzni a nadrágszíjat, sőt merem állítani, hogy nem is érdekli, csak az EU-nak meglegyen a költségvetési hiány.

Ennyi a cél, és semmi több.

2011. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Milyen előrehozott választások? Miről beszélsz?
2011. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Tudod kedves második, részben igazad van, én mint nagyvállalkozó könnyen beszélek a magam majd 50 éves korával, de ezek a törvények most lehetőséget adtak arra hogy még alkalmazzak embereket. És ha még sokan így gondolkoznának majd, nem a saját nagy keresetüket akarják még nagyobbá tenni, akkor a munkahelyteremtés is valóra válhatna. A vállalkozók hozzáállásán több múlik majd mint a Fideszen. Remélhetőleg a külföldi tőke beáramlása is kedvezőbb lesz, mert mindenki szívesebben hozza be a vállalkozását egy országba ha őt is hagyják jól megélni. És akkor újabb munkahelyek létesülhetnek, és csak az nem fog dolgozni aki nem is akar, de azt meg lehet szabályozni a segélyek megvonásával, jogosultságának felülvizsgálásával.
2011. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Általában húznak két jó nagyot rajta, aztán eresztenek két nagyon kicsit rajta, és elértünk az újabb választásokig.
2011. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Dick Esmen ***** válasza:
92%
Orbánék nem nagyon értenek a válság kezeléshez.Ez van.
2011. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

""""Amit az ő kormányzása idején szenvedett el az ország. Most meg osztja az észt. Rendbe fogják Orbánék 2014 - ig tenni az államháztartás hiányát amennyire csak lehet.


Na ez nem nehéz.

Ugyanís mindent lecsökkentenek ami csak kiadás.

De ez mégtöbb munkanélülit szűl, mert rohamosan csökken a fogyasztása a hazai termékeknek.

Jahh, hogy a felső közép jóljárt, el is költik importra, az az még nehezebb lessz az államadósságot kezelni.



"""És akkor majd minden kétkedő meg fog lepődni.


Hidd el nekem, én nagyon szeretnék meglepődni, de sajnos az irány sem jó, amin a Fidesz elkezdett haladni.


"""Addig sok új munkahely is fog létesülni, hiszen az adótörvény, társasági adótörvény, családi adókedvezmények mind ezt a célt szolgálják.


Milyen adótörvények?

A társasági?

Az most lett annyi a magyar vállalkozók számára mint amennyi a kölföldiek számára volt. De Kínában mennyi?

A családi adt?

Az is csak a magas keresetűeknek lesz mahd jó, hiszen azok tudják csak igénybe veni úgy hogy hasznuk is legyen beleőle.


Valami konkrétat írnál, ami nem úgy kezdődik hogy "ha" esetleg " majd"? A most látszik hogy jó irányba halad!

2011. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
13.20 nak Állítólag a fidesz előrehozott választással szeretné megtudni, hogy mennyien vannak még a " megszorító" "intézkedések ellenére mellettük. Ha OKÉ akkor húz még egyet rajtunk és bebiztosítja a következő választásra a hatalmi pozícióját. A köztársasági elnök /bábú/ meggyőzése nem lesz nekik gond és mehet a bizalmi választás.
2011. márc. 31. 16:47
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

" Remélhetőleg a külföldi tőke beáramlása is kedvezőbb lesz"


Persze, a Magyar meg robotoljon a külföldi sz*revőknek, nehogy már saját céget alapítson...

Nemzeti Együttműködés 2010-14! Elmondhatták volna, hogy nem a Magyarokkal szándékoznak együttműködni...

2011. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy alapítottam közel 20 éve céget hogy van egy külföldi üzlettársam. Magyarország nincs abban a helyzetben hogy kirakja a külföldi tőkét. Attól még a magyar dolgozók keresik a pénzt és a magyar államnak megy az adó, a tied egy nagyon téves elképzelés. Kedves Rityu, a 4. hozzászólásban ott vannak a válaszok, mert azt is én írtam meg az elsőt is.
2011. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!