Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ön szerint van-e Magyarországo...

Ön szerint van-e Magyarországon negativizmus?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyunk vele ,hogy Magyarország nem a létező legjobb gazdasági helyzetű ország.

->A kérdésem arra keresi választ ,hogy a magyarok nem-e vetítik túlzottan ki ennek a mértékét.

Úgy vélem a pozitív hozzáállás még mindig hasznosabb mint a siránkozás.


A válasz lehetőleg ilyen legyen:

Igen/nem

/ Indoklás ha van /


2011. márc. 30. 22:07
1 2 3
 11/25 Dick Esmen ***** válasza:
67%

Igen sőt szint csak az van.Kicsit most olyan, mint táj kép csata után

Kicsit most olyan, mint egy kifosztott Kánaán

Kicsit most olyan mint egy eltűnt régi hely

Kicsit meg olyan mint ha ö vitte volna el

Szóval egy kicsit olyan mint a 80-as évek.

2011. márc. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
Van,de a magyar embert ezt nem bénítja meg. A politikusaink aktivitása viszont a haszon szerzésben nyilvánul meg .
2011. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen pesszimista panaszkodó nép nincs sok az biztos.
2011. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
69%

Mégis mondjátok már meg mi a f*-nak kéne örülnöm ebben az országban? Annak hogy hó végén már számolgatnom kell mire futja a pénzemből s mire nem? Hogy a gyerekeimnek messze nemtudok annyit megadni amennyit szeretnék? Hogy tőlem 100km-re az én szakmámba dolgozó ember évenként jár nyaralni valamelyik tengerhez,én pedig még életembe nemjutottam el oda? Vagy tán annak örüljek ,hogy naponta mutogatnak pofákat a tv.-ben,hogy ennyi meg annyi milliárdot csalt v. sikkasztott az állam, vagyis az én pénzemből? Majd eztkövetően egy szó sem esik arról ,hogy legalább lesittelték érte,mert valahogy kimozogta a dolgot.

Esetleg annak örüljek ,hogy a megélhetési költségek napi szinten emelkednek? Mára már az sem szokás ,hogy legalább megindokolják miért is drágul valami,egyszerűen csak drágul és kész. És még sorolhatnám oldalakon kersztül a panaszaimat... Szóval mondjátok meg nekem miért is nemkéne negatívnak lennem ??!!

2011. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ön szerint van-e Magyarországon negativizmus?"


Ön viccel? Magyarországon szinte csak negativizmus van. Magyarország a világ panaszközpontja.

2011. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%

03-30 22:29


Ahhoz, hogy egyre többen szégyellik, hogy magyarok, a vonagáborok erősen hozzájárulnak.

2011. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

ma 23:00


Gratulálok, a világ lakosságának internet-hozzáféréssel rendelkező szerencsés 29%-ába tartozol. A rinyálásodat viszont épp ezért nem értem.

2011. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
44%
Persze most mindenki jöhetne azzal, hogy Afrikában meg éheznek és még azt se tudják mi az az internet nem hogy számítógép, de hogyha mi Európában vagyunk, és látjuk, hogy a nyugati országok mind sokkal fejlettebbek akkor mi miért ne lehetnénk? mikor itt van a soros elnökség most! amikor az asztalra lehetne csapni, nem teszünk semmit és nem akarom szidni a fideszt valójában be kell, hogy lássuk egy kormány sem képes akkora fellendülésre ami elég lenne, ide emberek összefogása kell..
2011. ápr. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%

Kedves erhnn!

Nem tudom te milyen körülmények között élsz de szerintem nem igazán jó dolog 100000 szaros forintból megélni egy családnak...És mint tudjuk ez a pénz édeskevés, mivel nem tudod fizetni a számládat, nem tudsz enni adni a gyerekednek, és ezáltal bizony negatív leszel...

2011. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%

22:29

Nem igazán értem, hogy a vonának mi köze van hozzá hogy szégyenlem-e a magyarságomat vagy nem...

2011. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!