Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ön szerint van-e Magyarországo...

Ön szerint van-e Magyarországon negativizmus?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyunk vele ,hogy Magyarország nem a létező legjobb gazdasági helyzetű ország.

->A kérdésem arra keresi választ ,hogy a magyarok nem-e vetítik túlzottan ki ennek a mértékét.

Úgy vélem a pozitív hozzáállás még mindig hasznosabb mint a siránkozás.


A válasz lehetőleg ilyen legyen:

Igen/nem

/ Indoklás ha van /


2011. márc. 30. 22:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos túl sok is a negativizmus.
2011. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Igen a magyarok elég negatívan állnak a dolgokhoz,de ezen ne csodálkozzon senki.
2011. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
A borúlátás inkább a közbeszédben dominál. Ha a társadalom kisebb egységeit nézzük (család, civil mozgalmak) ahol nem szájjal kell voksolni a jelen problémáira és a jövőre, hanem cselekedni kell, akkor ott már nem dominál az ún. negatívizmus. (Csak megjegyzem, hogy helyesen: "a magyarok nem vetik-e túlzottan...)
2011. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

sajnos igen, egy magyar gyerek már szégyelli kimondani, hogy magyar köztük én is, de ha elmennél az USA-ba akkor látnád, hogy egy amerikai gyerek milyen büszkén ki mondja,

egyébként a szemköztbe vona gábor beszélt is erről és a tapasztalatairól mikor NY-ba volt.

2011. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
*vetik-e = vetítik-e
2011. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Véleményem szerint nagyon is felnagyítják a problémákat. Főleg azok a személyek hajlamosak erre akik egyáltalán nem értenek a gazdasághoz vagy a politikához,c sak hallották a tv-ben, rádióban, hogy válság van. Vagy egyszerűen csak a szájukba adták, hogy most épp melyik pártot? politikust kell okolni mindenért. Valóban igaz amit előttem is írtak, hogy már kisgyerek korban szégyelli az ember, hogy magyarnak született. Amerikában vagy angilában (de mondhatnáma akármelyik nyugat-európai országot is) büszkén viselik a nemzetük színeit, de ha én kimennék holnap az utcára egy magyar zászlót vagy címert ábrázoló pólóban akkor egyből szélsőjobboldali hungarista lennék többek szemében.
2011. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%

Jól van szégyelljétek, hogy magyarok vagytok. Velem még nem fordult elő, hogy szégyenkeznem kellett volna külföldön, hogy magyar vagyok. A levegőbe beszéltek sajnos.

A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:29

Te neked csak a Jobbikkal kapcsolatosak a gondolataid? Megint hogy jött ide Vona? csak azért, mert őfelsége most NY-ban járt, ezért ez a hivatalos álláspont? -.-

2011. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
tegnap láttam a videóját a youtube-on amikor pont erről beszélt most fú ba*meg mekkora bűn, hogy egyből az jutott eszembe amit utoljára láttam...
2011. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

De sírva könyörgöm!

Mondjátok el nekem.mi a fene adna optimizmust.

Mikor 70 éve rosszfelé haladunk, most azt hitte sok ember hogy irányt fogunk váltani, és meg sem rezzent a kormány.


Írj le 5, az az csak 5 dolgot, ami nem álltalánosság és lényegi elemét lehet annak felfedezni hogy van az alagútnak vége.

2011. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
Nincsen. A jobbik parlamentbe kerülése óta, minden magyar ember boldog és felhőtlen életet él.
2011. márc. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!