Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érzékelhető a Fidesz és a...

Érzékelhető a Fidesz és a KDMP közötti egyre növekvő feszültség?

Figyelt kérdés
Nem igazán akarják kiteregetni a szennyest de sok ponton, " abortusz, a párkapcsolatok értelmezése, stb"
2011. márc. 30. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez.

A parlamenti küszöböt önállóan mindig átlépő szdsz volt évekig a "törpepárt", amikor ezek a kereszténydemokraták nem is mérhetőek gyakorlatilag? Ti ismertek "kereszténydemokrata" szavazót? Nem fideszest, hanem aki azért szavaz oda, mert Semjénéket akarja a parlamentben látni? Mert én nem.

Ehhez képest aránytalanul sok helyet kaptak, tehát, lett zsarolási pozíciójuk. Más kérdés, hogy ez a saját halálos ítéletük is lehet, hiszen önállóan életképtelenek. Úgy vélem, eseti kivételek lesznek, de amúgy nem nagyon fognak pattogni.

2011. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a KDMP?
2011. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom KDNP-t akart írni...

Nem kell aggódni 3 év múlva már ugyanaz lesz a sorsa, mint a kisgazdáknak... A viktor megeszi a pártot. Torgyán Józsi is megmondta, mikor a viktor beintett a kisgazdáknak: "Viktor, én koronáztalak meg!"

2011. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem érzékelhető, nem is lehetséges, a KDNP egy álpárt, semmi más.
2011. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocs mellényomtam: KDNP


Lehet hogy kicsi, de OV egy a zászlója így élhet.

Persze a puding próbája az evés, és nem biztos hogy rossz a taktikája a KDNP nek.


Hiszen a Fidesz népszrűsége lehet hogy olyan mértékben fog csökkenni és annyi új pártot kereső lessz a palettán, hogy még meg is érheti a KDNP nek a szakadás!


Persze jós nem vagyok.

2011. márc. 30. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Amíg a Fidesz kiszolgálja a KDNP-s érdekeket (lásd majdnem abortusz tiltása), addig nem fognak nagyon hőzöngeni. Bár szerintem is előbb-utóbb megszűnik majd létezni.


Viszont addig hozzák rendesen a vallásos szavazókat a pártnak. Vidéken általában egy-egy pap úgy fejezi be a misét, hogy elmond egy imát a KDNP-s képviselőkre, és emlékezteti a hívőket, hogy a Fideszre kell szavazni, különben pokolra jutnak.

2011. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ez lesz a Fityisz veszte!
2011. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A KDNP már kezdi a bomlást itt van Esztergom esete, a fidesz

a helyi Meggyes-féle (lebukott!!) párttól elhatárolódott.

(ha a 25 milliárdot veszem ,-amit eltapsolt a helyi fidesz,

nem semmi!!)

2011. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!