Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyesnek találod ezt az...

Helyesnek találod ezt az idézetet?

Figyelt kérdés
„A cigányok azzal kezdték, hogy agyba-főbe verték a magyart és mi most kesztyűs kézzel bánunk az ellenséggel, ez teljességgel helytelen. A verés szükséges eszköz, és élni kell vele…”
2011. márc. 28. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ!


Ha engem " félcigó vagyok" összevernének egy telep mellett valahol " nem megyek da" 1-2 ó és 4-5-6 autóval már ott is lennék a barátaimmal, és se istent se embert.



Ugyanis én nem bízom az istenre hogy megfizessen érte, vagy a törvényre, hogy egy felfüggesztés legyen a hála a két törött bordámért.

2011. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és tudjátok, hogy ez kitől van?
2011. márc. 28. 17:43
 3/7 anonim válasza:

Nem , de leirod e?

Amugy ha van ket gyereked es csak az egyiket viszed magadval at a hataron akkor:

Beleutik a pecsetet hogy Zoltan ''NEM BE'' peldaul

2011. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt rákosi mondta
2011. márc. 28. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Anno a csendőr is kiosztott pár pofont a bűnözőnek, meg is hunyászkodtak, nem mertek az állítólagos jogaikról és méltóságukról pofázni a "gyilkos urak". Manapság a seggüket is kinyalják a bűnözőknek, mivel ebben a konzumidióta liberalizmusban nekik jogaik vannak. Én nagyon is helyeslem a csendőri pofont, nyakast. Ez nem véresre verés, de hasznos fenyítési eszköz a félállatokkal szemben.
2011. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

„A horthysta rendőrség a kommunisták kihallgatását azzal kezdte, hogy agyba-főbe verte őket és mi most kesztyűs kézzel bánunk az ellenséggel, ez teljességgel helytelen. A verés az Államvédelmi Hatóságnál szükséges eszköz, és élni kell vele…” (Rákosi Mátyás)


valójában így szól helyesen az idézet, úgyhogy szerintem itt az ideje elgondolkozni mit tartotok helyesnek

2011. márc. 29. 06:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Ákos, értem, hogy mit akartál ebből kihozni.

De: a diktatúrák legfőbb közös pontja, hogy saját erőszakszervezetet tartanak fent, mely csak őket védi.

2011. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!