Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik itt azt elég...

Miért hiszik itt azt elég sokan, hogy mindenki liberális, aki nem szélsőséges eszméket vall?

Figyelt kérdés
Miért gondolják ,hogy minden vagy fekete vagy fehér?
2011. márc. 23. 21:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:06


Ez megmosolyogtató:).

Írd már le légyszíves a teljes nevedet,hátha találok benned zsidó vért.Nem tudom mibe tudnál belekötni ha nem vállalnám fel a nevemet.

2011. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

50%-os vagyok. Nincs bennem zsidó vér, magyar vagyok, de ha lenne, akkor nem érdekelne, mert baloldali vagyok (nem mszp-s, lmp-s).

Viszont benned van, ha csak nem elírták a nevedet az anyakönyvezésnél. Ezzel semmi baj nem lenne, de akkor miért vagy jobbikos?

Pont olyan pártot sikerült választanod, ahol nagyon fontos a származás és nem zsidó származás preferálják.

Mazoista vagy?

2011. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Sz1u ***** válasza:

Szerintem akik szélsőséges eszméket valanak, azok inkább komcsiznak, mint libsiznének. Legalábis én így érzem, ill. tapasztalom a saját bőrömön.


Hogy miért hiszik? Hááát, valószínű azért mert én meg azt hiszem róluk, hogy ők szélsőségesek... Így kerek(eb) a világ.


Én valószínű soha nem fogok tudni kompromiszumot kötni velük, ők pedig valószínű, hogy nem fognak kompromiszumot kötni velem. Ha így nézzük, akkor tényleg fekete, vagy fehér minden. Ám, ha találnunk egy közös nevezőt (kelő menyiségű etilalkohol elfogysztása után...) pölö a p*na, akkor már lehet rózsaszín is a világ!


(a duplamássalhangzókat szándékosan írtam szimplán, kiváló államfőnk tiszteletére) :)

2011. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:22


"Ezzel semmi baj nem lenne, de akkor miért vagy jobbikos?"


Hihetetlen!!!Mindenki azt mondja,hogy Jobbikos vagyok hol ott NEM!!!

Leírom neked is külön(ha már elkezdtünk beszélgetni úgy gondolom ennyit megérdemel a másik fél).

Tehát jelenleg egyik párt szimpatizánsa se vagyok(legalább is a parlamenti pártok közül).Csupán megpróbálok minden pártból kivenni azt ami jó és ami rossz.Ha követed a hozzászólásaimat akkor észreveszed,hogy bár nagyon ellenzem a Fideszt még se üvöltöm,hogy csökkentsék a benzin jövedéki adóját.Vagy úgy bármi másét.Mert tudom,hogy kell.Ugyanúgy mint az MSZP idejében.Annak idején őket is gyakran szidtam.A Jobbikból is van nagyon sok minden ami nem teszik,de olyan is van ami tetszik,de ez elmondható minden párt programjáról.

Összefoglalva:Ne zsidózz le mert tragikomikusnak tartom,de ha már lezsidóztál akkor ne írd azt,hogy Jobbikos vagyok mert attól tud igazán felfőni az agyvizem.

Attól,hogy van olyan rész amivel egyetértek a Jobbikkal az nem azt jeleni,hogy szimpatizáns vagyok.

Idézet Sverdans kérdéséből: "Miért gondolják ,hogy minden vagy fekete vagy fehér?".

2011. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

50%-os vagyok.

Írtad, hogy a jobbik áll hozzád a legközelebb, ebből vontam le, hogy az vagy. Egy pártfüggetlen nem mondd ilyeneket, én legalábbis nem szoktam.

2011. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:45


Elképzelhető,sőt a JELEN parlamentben ülő pártok közül a programjuk alapján igen.

De figyelj ez pont olyan,hogy én szeretem a rántott húst krumplival az áll hozzám a legközelebb,de ettől nem csak rántott húst eszek krumplival.

2011. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

50%-os vagyok.

Akkor JELEN helyzet szerint jobbikos vagy. Nekem ha nem tetszik a rántott hús, a rakott krumpli, a borsóleves és a tepertő, akkor nem eszik egyiket sem, hanem várok valami új fogásra. (bár erre sajnos nem sok esély van)

2011. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:51


De ha nincs más akkor megeszed azt is ami van nem?

Figyelj próbálj már meg egy kicsit objektívan látni,tehát ne úgy nézzen ki a látásod mint egy iránytű ,hogy van rajta 4 égtáj és ezzel van el mindenki.Legyen olyan a látásod mint mondjuk egy derékszögű koordináta rendszer,ahol nem csak az egyenesek végén lehet elhelyezni az ideológiákat.

[link]

Ismered az oldalt?

Töltsd ki és meglátod,hogy hol helyezkedsz el és a pártok hol helyezkednek el hozzád képest.Én ez alapján tájékozódom.

2011. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

50%-os vagyok, már egyszer megcsináltam totálisan középre jött, ezek alapján nem sok segítséget nyújtott a választásban.

Én lennék a legboldogabb, hogyha tudnék kit választani nyugodt szívvel. A hangsúly a nyugodt szíven van, mivel tiszta lelkiismerettel egyik pártra sem adnám a voksom, mindegyikben vannak olyan mértékű kivetnivalók, amivel ha hatalomra kerülnének, abból jó nem sülne ki.

2011. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:01


"mindegyikben vannak olyan mértékű kivetnivalók, amivel ha hatalomra kerülnének, abból jó nem sülne ki."


Na ebbe teljesen egyetértek.


Engem egyébként x tengelyen kb -40 voltam y tengelyen meg kb -25 tehát el tudtam magam helyezni.


Közben gondoltam írok már egy példát ami nem testik a Jobbikba:ez a nagy kereszténység és az ultrakonzervatívság(arra gondolok,hogy ami 1500 évvel ezelőtt volt és magyar volt az biztos,hogy jó)amúgy ezt a Fidesznél is érzem.Szerintem ne gondoljuk azt,hogy ami régen volt az biztos,hogy jó.

2011. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!