Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lenne rá esély...

Szerintetek lenne rá esély hogy ki lépjünk az euból?

Figyelt kérdés
Ezt úgy kérdezem hogy fidesz szimpatizáns vagyok és szerintem aaz eu több kárt okoz mint hasznot. És én úgy veszem észre hoggy orbán is így van ezzel. És én szerintem trianont is felülvizsgálhatnánk. Erről nektek mi a véleményetek?
2011. márc. 23. 09:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
1982 be tudtam hogy eu egyesülni fog
2011. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ehhez nem esély kell, csak elhatározás. És előbb utóbb ki is kell lépnünk, ha nem akarunk éhen dögleni.
2011. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

a felvásárlási ár a magyar gazdáknak nem kedvez !!

tehát mire te megkapod addigra már vagy 20 kézen keresztülment

2011. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen függetlenként:

Orbánnak egyetlen baja van az EU-val: bekavarhatna a jól megtervezett kis diktatúrájába, ezért sem hagy ki egyetlen alkalmat se, hogy a nép nevében sértegesse az intézményt és a többi tagországot. A saját beteges hatalomvágya miatt kockáztatja a jó diplomáciai kapcsolatainkat, pont mint Berlusconi.

A válasz tehát: igen, "jó" esélyünk van rá...

Trianont meg felejtsük már el végre! Nem a múlton kéne rágódnunk folyton!

2011. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
73%

"Áruld már el, hogy a redvás radai rossebbe jön ki neked olcsóbbra a külföldi f*s amit szállítani, rakodni, csomagolni kell a hazai terméknél?"

Úgy, hogy olcsóbban csomagolják, szállítják, rakodják, mint a hazai f*st!

2011. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila.: Az tény,hogy mára Magyarország már túlságosan függő helyzetben van az EU-tól,s ennél fogva nem igazán lenne szerencsés lépés egy kilépés,legalábbis egyenlőre az EU-keretein belül kellene érdekeinket érvényesíteni,s az onnan kapott pénzeket jól,okosan,s ésszerűen felhasználni,hogy ebből az egészből nekünk is lehessen majd valami jó. Trianont pedig igen is felül kell vizsgálni,mert nem volt egészen fer,de ez nem feltétlenül revízióban nyilvánulna meg,bár az lenne a legjobb,de az EU-keretein belül talán még egyszer ez sem lehet teljesen elképzelhetetlen!!
2011. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló aki attilának címezte mondanivalóját: Hát ezen jót nevettem hogy az EU keretein belül elképzelhető a trianon felülvizsgálása :D
2011. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:50

Ki az a Baracsi Attila? Te vagy a titkára vagy mi?

2011. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

",de az EU-keretein belül talán még egyszer ez sem lehet teljesen elképzelhetetlen!"


Ezt mégis hogyan képzelted el?

2011. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

„Trianont meg felejtsük már el végre! Nem a múlton kéne rágódnunk folyton!”


A germán nyelvekben létezik olyan fogalom, hogy összetett múlt idő. Erről a dologból csak erősen ilyen módon lehet beszélni.

2011. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!