Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lenne rá esély...

Szerintetek lenne rá esély hogy ki lépjünk az euból?

Figyelt kérdés
Ezt úgy kérdezem hogy fidesz szimpatizáns vagyok és szerintem aaz eu több kárt okoz mint hasznot. És én úgy veszem észre hoggy orbán is így van ezzel. És én szerintem trianont is felülvizsgálhatnánk. Erről nektek mi a véleményetek?
2011. márc. 23. 09:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
most megyek ki bnőmmel kínaiba, örsön a cédrus piacon, a csarnokban, alul meg piac van kaja meg minden. pl most ott fogok venni nyers tejet, magyar. olyan 180 Ft / l asszem. a házi tej is kb ennyi.
2011. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
2011. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 jamesbond ***** válasza:
Ha így folytatjuk, nem lesz esélyünk bent maradni!
2011. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

"nem vagyok nyelvtan huszár, de egyszerűen ez zavar, egyszerűen amikor valaki egy okosabb kérdést tesz fel ilyen szarvashibákkal, már azzal is aláássa az egészet."


Ez okosabb kérdés? Megfogalmazástól függetlenül teljesen tudatlan a kérdés kiírója is!

Mint kb. az egész FIDESZ-KDNP!

2011. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

magyar paradicsom 2ezer kilója, spanyolnak 1200. nem leszek hazafi, mert a mélyen tisztelt miniszterelnök sz.rik a haza fiaira, és 3 diplomával nyelvtudással keresek nettó 130 ezret. És én még a középosztály alja vagyok. vagy az se.

Az EUnak egyetlen nagy előnye van ránk nézve, jogharmonizáció. Ha nem lenne uniós jog, már ágyunk se lenne, úgy kiszívna az állam mindent belőlünk.

2011. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Sverdans olvasgassad csak a kommentemet el újra! az utolsó sort is.
2011. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Amúgy valóban ritka buta a kérdező. "szerintem aaz eu több kárt okoz mint hasznot" hát ezt végképp nem tudjuk miből gondolod. Mert a magyar tej drága???
2011. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Ki lépünk ?..... ha így folytatjuk ki zárnak... különben is nagyon szeretnek minket ....

a magyar tej meg hasonlók hogy nincs magyar termék ...

majd ha a magyar paraszt nem 200 ft adja a paradicsomot és képes költség hatékonyan termelni... nézd meg bejön spanyolból 99 ft ért ők megtudják termelni....?

2011. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

„Amikor beléptünk az EUba 2004be nagy volt a para, hogy felmennek az élelmiszerárak. Hát lementek...”


Felénk nem ez történt. 2004 körül nem sokkal volt 120 Ft fölött egy liter tej, ma meg még szlovák tejet sem nagyon kapsz 200 alatt. Most a cukor árát nem is nagyon említeném, meg azt sem hogy hány ember munkáját sikerült megszüntetni.


Az ökölméretű spanyol paradicsomot meg egyétek nyugodtan, bajotok nem lesz tőle, csak nincs igazából paradicsom íze.

2011. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Azt tudjuk csinálni, mint az angolok. Belülről rothasztjuk az egészet. Hogy ezt milyen eszközzel lehet elérni, nem tudom, talán annyira kell felduzzasztani, hogy magától szétbomoljon.


Nem lesz örök életű az EU. Egyrészt eddig bármi, amibe beléptünk, megszűnt, másrészt semmi nem lesz, ami összetartsa. A két központja Strassbourg, ami kicsit német, kicsit francia, de igazából nem lehet tudni, melyik, a másik meg Brüsszel, Belgium fővárosa, egy olyan országé, ahol nem élnek belgák, mert nincs olyan, csak flamand meg vallon.


Egyébként meg miért is akarta az EU, hogy csatlakozzunk? Egy erős vetélytársat akartak a tagországok? Aligha.

2011. ápr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!