Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem örülnétek, ha most olyan...

Nem örülnétek, ha most olyan világ lenne itthon, mint a kommunizmusban, csak nem lenne diktatúra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát igen... a pénz. A Venus-projekt az egyetlen, ami ebből a szempontból a probléma gyökerét tépné ki, mivel megszüntetné a pénzt mint olyat. És ezután lehetne kihasználni (és nem pazarolni), amennyire csak lehet, a természet adta energiákat.

De mondom: amíg a bankok irányítanak, addig ilyen világ nem lesz. :-(

2011. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

" És ezért nem feltétlenül a tehetősebb a hibás."

Nem, hanem a regnáló hatalmak a felelősek. Meg hát a pénzt nem elherdálni kellett volna, vagy ha reformokat akarunk,akkor azt nem most kéne elkezdeni, hanem a rendszerváltáskor kellett volna.

2011. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Dick Esmen ***** válasza:
45%
Igazi kommunizmusban szívesen élnék de ami itt volt 22 éve abban nem.
2011. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
Én annak örülnék, ha olyan világ lenne itthon is, mint Ausztriában.
2011. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Még akkor is örülnék, ha diktatúra lenne.
2011. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj ,hogy nem tudom melyik kommunizmusra gondolsz.

Arra amelyik itt Magyarországon is volt ez a szocializmus, vagy pedig arra ami nem jött még létre.


Ha az utóbbira akkor a válaszom nem.Nem a diktatúra miatt hanem azért mert ember vagyok és bármennyire fáj is akkor sem tudom elismerni az egyenlőséget.Nem megy.Sajnálom.


A szocializmusban hiszek ami volt itthon is.

2011. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

"sajtószabadság nuku"


Miért, most van? Ha akarok valami értelmeset mondani, akkor leadja a TV, vagy benne leszek a rádióban?


"nem mondhatsz azt amit akarsz"


Most mondhatunk, fúúú de jó nekünk...


"szó szerint semmibe vesznek ,mivel nem szavazol.."


Most szavazhatsz, de érdekel valakit a véleményed?

2011. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%
Gyakorlatilag most is egypárt rendszer van a 2/3-os többség miatt, mivel az ellenzéki funkció csak statisztálni tud. Esetleg az UNIÓ besegít az ellenzéknek.Tehát ez egy demokratikus diktatúra. Nincs ezzel semmi gond, mert igy legalább nem 11 felé húznak csak tartanánk előre is.
2011. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Értem, mire gondolsz, szerintem megoldható: arra célzol, hogy nincs saját tulajdon, hanem minden a kormányé, viszont nem kéne rettegnünk a "felsőbb hatalmaktól?" Szerintem abban jobb lenne, hogy nem lenne munkanélküliség.
2011. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!