Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem örülnétek, ha most olyan...

Nem örülnétek, ha most olyan világ lenne itthon, mint a kommunizmusban, csak nem lenne diktatúra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
külön nem megy.
2011. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%

nono-akkor ,ha nem lenne diktatúra nem lenne kommunizmus.

Én aztmondom ,hogy a világnak 1 vezető kellene és csak területi képviselők akkor kevesebb lenne a politikus és kevesebb embert nyúlnűnak le.


Ok nagyszüleim illetve szüleim történetéből aztmondom jó lenne mert lenne mindenkinek állása,/munkakerülők ellen jön a rendőrség/,sorkötelezettség is lenne a sok fatökű tizenéves megtudná ,hogy mi az a tisztelet és fegyelem illetve a csapatszellem és összetartás.

Viszont a saját tudásom lapján nem hinném ,hogy jó lenne mert

sajtószabadság nuku

nem mondhatsz azt amit akarsz

szó szerint semmibe vesznek ,mivel nem szavazol..

2011. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

Én egy ilyen világban szeretnék élni, de ez csak vágyálom, hiú ábránd, mert a bankok irányítanak. :-(

[link]

2011. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
A hideg futkosna a hátamon, ha mindent az állam irányítana.
2011. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem, nekem a mostani világ tökéletes. A vénusz projektes linknél viszont nagyon tetszenek a képek, azt bírnám! :)
2011. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"ha most olyan világ lenne itthon, mint a kommunizmusban"


Melyikben? Mert elég sok rezsim nevezte már magát kommunistának.


"csak nem lenne diktatúra?"


Az összes eddigi magát kommunistának nevező rezsim a mi fogalmaink szerint diktatórikus volt. A parlamentáris demokráciát ugyanis a kommunisták burzsoá porhintésnek tartják.

2011. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem örülnék, mivel ragaszkodom a vagyonhoz amit összeharácsoltam. És mivel önként nem adnám, ezért csak diktatórikus eszközökkel vehetik el tőlem. Így megvalósul a kommunista diktatúra.
2011. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
a vénusz projekt kell!:)
2011. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Én annak örülnék ha a mostani rendszerben lenne mindenkinek lakása, megélhetése. Persze ez utópia, de jó lenne.
2011. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

"Én annak örülnék ha a mostani rendszerben lenne mindenkinek lakása, megélhetése. Persze ez utópia, de jó lenne."



Maga a rendszer felépítése alkalmas erre, csak az a helyzet, hogy a pénz a pénz fele áramlik. És ezért nem feltétlenül a tehetősebb a hibás.

2011. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!