Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi erről a véleményetek ez...

Mi erről a véleményetek ez már túl szélsőséges vagy így kell bánni a cigányokkal?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 12. 16:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Sok cigány magyarnak vallja magát ,és sajnos nem mondhatják hogy ő márpedig cigány." Mindenki szavazhat rosszul vagy neked nem tetszően! A mindenkori kormányok mindenkinek ígérgetnek, nemcsak a cigányoknak

Ha valaki cigánynak vallja magát az választási szempontból annyit jelent, hogy a kisebbségi önk. választáson is szavazhat. Ennyit és nem többet. Bárkit meg lehet vásárolni.

2011. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 doboszoli ***** válasza:

Nézd, nem tudom hányan szavaztak, és hová.

Potenciálist emlegettem, ami 2014-re vonatkozott.

Annyit azért engedj meg, hogy ez a -hm..- népcsoport könnyebben maguk mellé állítható "üveggyöngy" szórásával, mint egy kvalifikáltabb. A jó Viktor erre(is) számít, ezért babusgatja őket. Létszámban meg nagyon ott vannak.

2011. márc. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

elkeseritő ez a cikk, nem is akartam végigolvasni, mert feleslegesen nem rontom el vele a napom. Sajnos ilyen világban élünk.

Én mindkét oldalt megértem. A roma fát lop, mert erősen alulszocializált, és aluliskolázott, munkája sincsen és más törvényeik vannak.

A magyar pedig próbálja megvédeni a tulajdonát a saját eszközeivel, ha már a rendőrség segitségét nem kérheti.

Én nem gondolnám, hogy túl szélsőséges cselekedetről lenne szó viszont véleményem szerint értelme sincsen. Ott kéne kezdeni a lépéseket, hogy valami módon fel kéne húzni a romákat, iskoláztatni kell őket, szakmát, munkát kell adni nekik, és minél fiatalabb korban meg kéne kezdeni a roma gyerekek erkölcsi nevelését, hogy megtanulhassák a közösségi normákat. Persze ehhez minél több szociálpolitikai eszköz, szociális szakember kell. És nem menne egyik napról a másikra, de hosszú távon mégis az lenne kifizetendő, hogy integrálnánk őket, de úgy, hogy közben megtarthassák valamilyen szinten a roma identitásukat.

Az erődemontsráció egyébként nem szül rendet. Majd ideig - óráig nem lesz lopás, mert félnek, de aztán vissza is ütnének szerintem, ha már megunják!

2011. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

ma 08:30 az egyetlen ember, akivel itt egyet tudok érteni!

"Annyit azért engedj meg, hogy ez a -hm..- népcsoport könnyebben maguk mellé állítható "üveggyöngy" szórásával, mint egy kvalifikáltabb"

Érdekes módon a 2010-es választásokra nem terjed ki, amit mondasz! Jó!

A kvalifikáltabb népség szavazta meg az MSZP-t korábban és most a Fidesz féle rezsimnek adott "kétharmadot" Na ennyit a kvalifikációról...

2011. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!