Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi erről a véleményetek ez...

Mi erről a véleményetek ez már túl szélsőséges vagy így kell bánni a cigányokkal?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 12. 16:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
NEM!
2011. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes,hogy a magyarok lakta sorokon ilyenre nem volt még szükség,na vajon miért?

16.49-es Szerinted mi van ebben felháboritó?Hogy a település,vagy falu emberei védelmet kapnak a cigányok ellen? Nyilván nem véletlenül vannak ott rendfenttartók,nyilván egy pár ember már agyon lett verve a saját házában,a nyugdijáért,vagy a tüzifájért.Ne mond,hogy te nem nézed a tévét,és még soha nem hallottad,mit művelnek a vétlen emberekkel,idős kisnyugdijjasokkal,mert pénzhez akarnak jutni.Jól tette aki kitalálta.

2011. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
31%
Az elv a felháborító. Liberálisként nem hiszem, hogy az államnak túl sok területre be kéne avatkoznia, de - az egyéni ön és vagyonvédelem lehetőségét leszámítva - az erőszakmonopoliumnak az állam kezében a helye. Jogállamban nincs gárda, meg nincsenek öntevékeny, civil, rendfenntartó hülyék.
2011. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
89%

"Jogállamban nincs gárda, meg nincsenek öntevékeny, civil, rendfenntartó hülyék."


Tehetetlen jogállamban előbb-utóbb bizony vannak...

2011. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
95%
Ja és még annyit tennék hozzá, hogy aki tiszta azt nem zavarja ha polgárőrt/rendőrt/csendőrt/biztonsági őrt lát!!! Én teljes nyugodtságban megyek bulizni mióta a rendőrök furikáznak a szombat éjszakában. Csak az lázong ellenük akinek valami takargatnivalója van...
2011. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
28%

Én elképesztőnek tartom, hogy etnikai alapon befenyítenek embereket. Biztos, hogy nem az összes cigány bűnöző, akkor miért kell elviselni mindenkinek - a kisgyerekeket is beleértve - ezt a fenyegető, legyalázó fellépést? Ha tényleg elviselhetetlen az élet a sok piti bűnözés miatt Gyöngyöspatán, akkor tessék talán a rendőrséget noszogatni, hogy vegye komolyan és derítse fel ezeket az eseteket. De azt nem lehet csinálni, hogy baltával meg ostorral járnak civilek a cigányok között. Hova vezet ez? Megold ez valamit? Nem, csak élezi a helyzetet, és azokat a kisgyerekeket is a magyarok ellen hangolja, akik látják, hogy mi zajlik.


És az utolsó kérdésem, hogy ki jogosította fel ezeket a betyárokat, meg gárdistából lett polgárőröket, hogy másokat fenyítsenek, meg igazságot szolgáltassanak. Ilyesmi Európában sehol nincs, csak Fekete-Afrikában! Most akkor ezt akarjuk?

2011. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
32%

63

Bizony, az ötvenes években is azért rettegett a fél ország, mert takargatni valója volt. Sőt, a Tanácsköztársaság alatt is csak a gonoszak féltek. A nyilasokat meg se említem.

Diktálsz valakinek, és az gépel helyetted, vagy van egy kakaóbiztos bababillentyűzeted, ábrákkal és mondatpanelokkal?

2011. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
61%

" ki jogosította fel ezeket a betyárokat, meg gárdistából lett polgárőröket, hogy másokat fenyítsenek, meg igazságot szolgáltassanak."


kit fenyítettek és hol szolgáltattak igazságot? bírom az ilyen idiótákat.

2011. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
45%

Minden JOGÁLLAMBAN büntetik az önbíráskodást! Sehol nem engedik,hogy megfélemlítsék azokat,akik nem követtek el semmilyen bűnt! Főleg nem gyerekeket!

Miért csodálkoztok,hogy a cigányok között erősödik a magyar gyűlölet,ha ti így viselkedtek velük.

Adjatok nekik munkát,megélhetést,az segít,de a terror nem.

A Kádár-rendszerben is dolgoztak,és nem mentek lopni!

Ami pedig a csendőröket illeti: Ha egy uradalmi cseléd felszedett az uraság földjéről egy bokor krumplit,akkor kegyetlenek voltak vele. De nem fenyegettek és nem bántottak egyetlen olyan embert sem,aki nem követett el semmit!

Elég sok csendőrt ismertem,nem csak olvastam róluk.

2011. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
95%

A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:30


A liberalizmusban is ott van a magántulajdon védelme, ezt hogy egyezteted össze azzal, hogy lopnak-rabolnak-gyilkolnak a cigányok mindenhol az országban és ne gyere nekem azzal, hogy de te ismersz rendeset. Én is ismerek olyat, aki ismer olyat, aki ismer olyat, aki...

2011. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!