Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van ezeknek az...

Mi értelme van ezeknek az intézkedéseknek?

Figyelt kérdés

Jó oké új alkotmány kell, de miért kell visszamenni a középkorba? Vármegye stb.

Minek ez? Mi értelme van? Mi a céljuk vele?

Ha lehet a szokásos "korona, ispán" stb. válaszokat hanyagoljátok (már én is meguntam :D) és próbáljunk meg gondolkodni!


2011. márc. 11. 06:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

"Vármegye stb. Minek ez?"


Semmit sem árt és semmit sem használ. Viszont így ezen hisztizhettek hónapokig, miközben észrevétlenül be tudnak vezetni egy sor nagyobb horderejű gazdasági, szociális stb. intézkedést, személycserét stb.


Pl. átszabhatják a nyugdíjrendszert, amíg ti azon vinnyogtok, hogy a vármegye középkoriasan hangzik.


A gyógyszerártámgotást pl. brutálisan visszavágták, de ez ellen nincs tiltakozás, mert minden hülye azon rugózik, hogy "visszajönnek a vármegyék", juj, juj, mi lesz itt, pallosjog meg lovagi tornák.

2011. márc. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Igen ahogy az első írja.Én már egy régebbi kérdésben is kifejtettem ezt,amikor egy nyanvadt szoborról vitatkoztak itt egyesek.Vannak a lényeges és vannak a nem lényeges dolgok.A médiában is, és ezen az oldalon is a nem lényeges ügyek vannak előtérben.Ki mit mondott,mit nyilatkozott,ki hogy látja,hol volt,mi lesz a neve,Elvis Presley stb....beszélnek a semmiről.

Hogy mi értelme? Népbutítás.Arra jó, hogy a magukat politizálónak vallók,ilyenen leragadjanak.

2011. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan olyan figyelemelterelés mint az Elvis Presley teres marhaság volt,amíg ezen csámcsog a nép addig lophatnak,hozhatják a többi törvényt amivel még többet csalhatnak,lophatnak.Az első 2 válaszoló jól leírta előttem.
2011. márc. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van,figyelemelterelés.
2011. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
A csóróságtól napszemüveget hord az ország, Orbán meg átnevez minket Magyar Köztársaságról, Magyarországgá. El tudjátok kápzelni mi pénzbe kerül ez? Mindent átiratni, új pénzt nyomtatni? Nem hülyeség?
2011. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

08:27


"El tudjátok kápzelni mi pénzbe kerül ez? Mindent átiratni, új pénzt nyomtatni?"


Megint nem látod a fától az erdőt.


A modern okmányokban biometrikus adatok vannak és nyomkövetést segítő rfid eszközök. Az új okmányokban ezek benne lesznek, míg sok eddigiben nincsenek.


Az, hogy "Új kártyát mindenkinek, hogy rfid-vel le nyomon lehessen követni, ki hol van", elég ijesztően hangzana, és burjánoznának az összeesküvés-elméletek. Ezért inkább azt mondják: "Új kártyát mindenkinek, mert az ország hivatalos neve megváltozott".


Hihetetlen, milyen naivak az emberek. Mindenki most jött a falvédőről, a kormány meg profin kihasználja ezt :)))

2011. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Na,engem ez se nagyon érint.Nem szoktam állandóan magamnál hordani az okmányaimat,csak ha tudom,hogy olyan hivatalos ügyet fogok intézni,amihez kellene.
2011. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nos, ha figyelemelterelés,akkor bizony a jó édes k*rvaanyjukat b*sszák teherbe! Jó lenne, ha nem az alkotmánnyal szórakoznának!
2011. márc. 11. 09:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:51


Majd ha 200 ezer Ft bírságot adnak azért, ha nincs nálad a személyid, meg fog változni ez a szokásod, főleg, ha a rendőröknél lesz rfid-olvasó, ami mondjuk 20 méteres körzetben kijelzi a személyiket.

2011. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

ma 09:02


Mivel az alkotmány egy teljesen érdektelen szimbolikus ökörség, ezért ha azzal szórakoznak, az még mindig a legkevésbé fájdalmas. Ha majd a szociális ellátásokkal "szórakoznak", az durvább lesz.

2011. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!