Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsanynak nagyon jol jott...

Gyurcsanynak nagyon jol jott ez a vilagvalsag, hiszen most mindent ratudnak fogni erre, nem?

Figyelt kérdés
Szerintem annyira jol jott nekik, hiszen most mindenkit megetetnek, hogy nem azert megy rosszul az orszag, mert ok szetlopjak, hanem a vilagvalsag miatt.
2009. febr. 17. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

szerintem meg buta vagy...


picit kellene gondolkozni, nem egyszerűen kiböffenteni a szádon azt, ami bedől a füleden.

2009. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

És ezzel a kijelentéssel te is csatlakoztál az átvertek sorába. Baromira nem számít ugyanis, hogy Gyurcsány, Orbán vagy xy a hibás, az lenne a lényeg, hogy valaki végre megoldja a helyzetet. Nem a bűnöst, a megoldást kéne keresni...

Amúgy se jött jól, mert így a társadalom még elégedetlenebb lesz, mint amilyen eddig volt.

2009. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
86%
Az addig rendben is van, hogy a megoldást kell keresni, de mindemellett ne felejtsük el, hogy politikai felelősség velejárója a normák tiszteletben tartása. Javítsatok ki ha rosszul látom, de ha az életben nem vonunk senkit felelősségre akkor mikor lesz rend? Eső után köpönyeg. Megetetni már késő, már belaktunk belőlük. Jó amit mondanak, csak rossz hallgatni.
2009. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
96%
Azért szeretem azt a kijelentést, hogy ne a bűnöst keressük, hanem oldjuk meg a problémákat. Basszus nem Gyurcsány irányítja az országot? hát akkor mégis ki lehet a felelős? én? Valaki elk*rta, ezen nincs mit szépíteni, igenis a felelősüknek fizetni kéne ezért, de nálunk nem igy megy, ezért meri megcsinálni mindenki a hülyeségeit. És midenhol az országban (lásd a cigókat veszprémben). Ne félj ha most elítélnének mindenkit aki csalt meg lopott a parlamentben/országban akkor 2010 után senki nem merne megcsinálni...csak nálunk ez nem megoldható...ezért vannak a románok is előrébb.
2009. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
60%

Ha mindenkit elítélnénk, aki felelős Mo. jelenlegi helyzetéért, akkor szögesdróttal kéne lezárni a határokat, és át kellene nevezni magunkat börtönországgá. Nem akarok védeni senkit, Gyurcsány és Viki is ugyanolyan bűnös mint te vagy én. Közülünk kerültek ki, csak most ők nagyobb tételben tudnak lopni. Az a cirka 400 ember aki a parlamentben óvodást játszik összehasonlítva az összes magyar emberrel még bolti szarkának sem tűnik. Amíg a magyar mentalitása olyan hogy én minek adózzak ha a másik sem teszi, addig a politikusaink is ilyen szar emberek lesznek. Tudom mindig könnyebb valaki másra ráfogni hogy miért rossz, de az embereknek, nekünk, magunkba kellene néznünk, és amíg ezt nem teszi meg mindenki, addig ne várja senki hogy előre fogunk jutni.

A lepontozást meg köszönöm:)

2009. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2009. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
92%

Kedves előttem Szóló!


Kezdjük az elején: Magyar Alkotmányban foglaltak szerint, az adóköteles aki Magyarország területén nyereséggel járó tevékenységet folytat.

Aki a helyi ruhagyárban vagy iskolában vagy bárhol máshol DOLGOZIK az ad valamit és ezért CSERÉBE kapja a fizetését. Ez mióta nyereség? Adsz-kapsz, se nem többet, de inkább kevesebett.


A másik oldala: 70000-ért menjél már el dolgozni, ja bocsi, a levonások után, a készhez kapott kp-ból még vegyél adóval terhelt élelmiszert és hasonlóan kényelmes ruházatot. Majd ha fagysz akkor neked sem így fog állni a szád.

2009. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Én csak azt nem értem, hogy miért a nyugdíjasoktól veszik el a pénzt? Miért nem a sok ingyenélő romától (tisztelet a kivételnek!), akik az ember arcába röhögnek, mikor mennek új Mercivel a segélyért?
2009. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, 08:32-es latom, latom megveded gyurcsanyekat, okos vagy, jovore is szavazzal csak rajuk!:)) Miattad is tart itt az orszag, ahol.
2009. febr. 17. 14:08
 10/14 anonim válasza:
75%

12:15ösnek!


Én nem vagyok hibás nem rájuk szavaztam, és egyik politikus sem hasonlít rám, mert én tudom hogy nem tudnal ellatni azt a posztot...Ők azt hiszik igen, de aztán kiderül hogy sajnos Ők sem :) !

2009. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!